דיווחים שונים מצביעים כי אפל תציע בקרוב פלטפורמת משחקים חדשה על גבי ה-Apple TV. הדגם החדש של נגן המידה הקטן של החברה צפוי להגיע במחצית הראשונה של 2014, ועל פי הערכות הוא יכלול חומרה חדשה וחזקה יותר על מנת לאפשר תמיכה במשחקים מה-App Store.

עוד מוסיף הדיווח כי ה-Apple TV יביא עימו גם גרסה חדשה של מערכת ההפעלה עם תכנים ואפשרויות חדשות, ולדברי 9to5mac שקיבלו לידיהם חלק מפיסות הקוד טוענים כי אפל תציג App Store ו-Game Store יעודיים, ייתכן שזה יגיע יחד עם בקרי משחק חדשים או לחלופין שימוש באייפון או באייפד כבקר משחק שיחליף את הג’ויסטיק.

הצעד של אפל הוא ללא ספק מתבקש. שוק הקונסולות שייך אמנם למיקרוסופט וסוני, אולם תחום הניידים תופס תאוצה בשנים האחרונות, וקהל היעד הוא גם שונה לגמרי. שוק הקונסולות המוזלות שפרץ בשנה הקודמת הוא אולי דווקא הקהל הנכון. משתמשים אשר חובבים את משחקים הקטנים והפשוטים הנמכרים בחנויות האפליקציות במספר דולרים בודדים ואלו שמתחשק להם לשרוף חצי שעה פנויה, יוכלו בעתיד הלא רחוק לרכוש קופסת מולטימדיה ומשחקים באחד.

כבר כמעט שנתיים חלפו מאז שאפל הציגה רענון לליין ה-Apple TV. שמועות רבות צצו בעבר אולם עד כה דבר לא ראינו מהחברה, שעל פי הערכות היא תציג את החידוש המרענן כבר בחודש מרץ הקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.