מלבד זוג מכשירי ה-Desire, חברת HTC הטיוואנית הכריזה ב-CES כי היא הוסיפה הזרמת וידאו חי באמצעות YouTube למצלמת האקסטרים HTC RE.

החברה עדכנה את האפליקציה למכשירי האנדרואיד ובהצרה שמסרה בעת ההשקה היא אמרה כי לקוחות יוכלו לשתף רגעים בזמן אמת על ידי חיבור מצלמת ה-RE לערוץ ה–YouTube והזרמה של הוידאו על ידי שיתוף בכל העולם.

החיבור ל-YouTube פשוט למדי ודורש חיבור החשבון של המשתמש באפליקציה של HTC, ולאחר מכן ניתן יהיה להזרים את הוידאו ולשתף את הקישור בין חברים. הוידאו יוצג בערוץ האישי של המשתמש בהתאם כמובן לאיכות התקשורת בסביבה בה הוא נמצא. בחברה עוד ציינו כי הצופים האחרים לא צריכים להיות בעלי חשבון YouTube כדי לצפות בוידאו, זאת במידה והמשתמש הגדיר צפייה פומבית בוידאו (Public). האפליקציה הושקה בסוף השבוע האחרון בחנות ה-Google Play, ובחברה מבטיחים אפשרות דומה תגיע גם למשתמשי iOS בעדכון שיופץ לאפליקציה בהמשך.

כזכור, HTC הפתיעה כאשר נכנסה לשוק הצילום והציגה את מצלמת האקסטרים הראשונה שלה. ה-HTC RE מצוידת ב-16 מגה-פיקסל עם חיישן 1/2.3&Prime CMOS ומסוגלת לצלם וידאו ב[email protected] ו[email protected] בהילוך איטי. למצלמה אין כפתור הפעלה או מסך שליטה, אלא ברגע שהמשתמש יאחוז בה היא תתחיל לצלם. ישנו גם כפתור צילום גדול, אשר לוכד תמונות בלחיצות קטנות וסרטוני וידאו בלחיצה ארוכה וממושכת. ה-RE כוללת סוללה בהספק של 810mAh המסוגלת לצלם עד 1200 תמונות או סרטוני וידאו באורך כולל של עד שעה וארבעים דקות ומחירה עומד על 199 דולרים.