באירוע שהתקיים השבוע בנמל יפו, הציגה ניופאן, נציגת טושיבה בישראל, את טלוויזית ה-Cell TV. טכנולוגית ה-Cell שהוכרזה לפני מספר חודשים מביאה לטלוויזיה כוח עיבוד גבוהה עם מעבד 8 ליבות. המסך בגודל 55 אינצ’ תומך תלת מימד ומפיק תמונה באיכות גבוהה בזכות קצב רענון של 400MHz, ושילוב תאורת LED אחורית עם 512 אזורי עמעום המספקת יחס ניגודיות דינמי של 1 ל-9 מיליון. המסך מסוגל להמיר שידור של דו מימד לתלת מימד בזמן אמת, יכלול 3TB אחסון פנימי לאפשרות הקלטת וידאו, קישוריות WiFi להזרמת מדיה, גלישה באינטרנט ואפליקציית YouTube.

גרשון פטרושקה משנה למנכ"ל ניופאן מציין כי "מדובר באחת ההשקות הגדולות שנערכו בישראל למסכים, אשר כוללת 14 סדרות חדשות ושונות ולמעלה מ- 40 מסכים.  גולת הכותרת, מסך ה-CELL TV, טלוויזית לד תלת מימד שזכתה בפרס 'חדשנות וטכנולוגיה פורצת דרך', עתיד לשנות את חווית הצפייה ויותר מכך את דפוסי הצריכה והשימוש במסכי טלוויזיה. לא עוד מסך טלוויזיה פאסיבי לצפייה אלא מסך שיאפשר אינטראקטיביות עם הצופה.

בעוד שטכנולוגיית התלת-מימד נמצאת עדיין בשלביה הראשונים בכל הקשור לצפייה ביתית, ל-Cell-TV של טושיבה תהיה יכולת להמיר תוכן דו-מימדי לתוכן תלת-מימדי בזמן אמת. כלומר, באמצעות מעבד ה-Cell  ניתן יהיה לצפות בכמעט כל התכנים הרגילים בתלת-מימד", הוסיף פטרושקה.

יחד עם ה-Cell TV, הציגה ניופאן 14 סדרות חדשות של מסכי LCD הכוללים 40 דגמים שונים בטכנולוגית LED וכמובן Full HD. המסכים החדשים ידעו גם לנגן מדיה ולהחליף את מזרים המדיה שלכם בבית, עם חיבור USB פנימי ויכולת להציג קבצי MKV ו-Divx, אולם עדיין לא ברור הנושא של התרגום בעברית. עו תמצאו גם חיבור למחשב ותמיכה ב-Windows 7 בצורה אלחוטית, חיבור DNLA לשיתוף קבצי מדיה בין מכשירים תומכים ועוד.

קרא עוד:  גוגל משיקה גם בישראל את שירותי ההזרמה של YouTube Premium

מחירם של הטלוויזיות יעמוד בין 4,400 ש”ח למסך 32” 100hz ועד 19,900 למסך 46” 3D. מחירה של ה-Cell TV יעמוד על 45,000 לגודל 55” ויגיע בחודש אוקטובר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.