בעלי Xbox One התכוננו: היום (ה') ישוחרר עדכון תוכנה גדול לקונסולת המשחקים של מיקרוסופט (Microsoft) שיביא עימו שינויים רבים כמו ממשק משתמש חדש ויכולת התאימות לאחור.

בתערוכת E3 הפתיע פיל ספנסר, ראש חטיבת אקסבוקס במיקרוסופט, כשהכריז כי בעלי קונסולת האקסבוקס וואן יוכלו להפעיל כותרי 'אקסבוקס 360' (Xbox 360) נבחרים. עתה לאחר ציפייה ארוכה היכולת תהיה תהפוך זמינה לכלל בעלי האקסבוקס כחלק מעדכון שמיקרוסופט מכנה כ-'New Xbox One Experience'. העדכון יביא עמו שדרוג למערכת ההפעלה של הקונסולה, אשר יתבסס כעת על ממשק חלונות 10 וכמו בגרסה החדשה של חלונות, גם בעלי האקסבוקס יוכלו להיעזר ב'קורטנה' (Cortana), העוזרת האישית הווירטואלית.

עם ממשק המשתמש החדש, במיקרוסופט מתכוונים לטפל בתלונות שהיו למשתמשים על-כך שממשק הנוכחי מסורבל, לא ידידותי ואיטי ובחברה מתגאים כי הוצג שיפור של עד 50-אחוז בביצוע פעולות נפוצות.

בנוסף ליכולת התאימות לאחור ועיצוב הממשק החדש, הגרסה החדשה תביא עימה גם יכולת Game Hub משודרגת, המרכזת מידע סביב משחק מסויים. כך ניתן לראות בקלות אילו חברים משחקים במשחק, אילו הישגים הושגו תוך כדי משחק, הודעות מהמפתחים וכו'. זאת בנוסף ליכולת הקהילות שנוספה, יכולה דומה לזו שסוני הציגה מוקדם יותר השנה, תפריט One Guide משודרג לצפייה בטלוויזיה ושידורים חיים, הגדלת מספר משתתפי הצ'ט הקבוצתי ל-12 משתתפים ועוד. את רשימת השינויים המלאה ניתן למצוא בעמוד הייעודי באתר הקונסולה.

צפו – האפשרויות החדשות שמביע עמו העדכון:

קרא עוד:  שדרוג גרפי משמעותי ל-Minecraft עם כרטיסי NVIDIA