לא מעט הכרזות מפתיעות הגיעו ממסיבת העיתונאים של מיקרוסופט (Microsoft) בתערוכת האלקטרוניקה הבידורית או E3, בניהן ניתן למצוא הכרזה על בקר שליטה חדש לחלוטין לקונסולת ה-Xbox One.

בקר השליטה נקראה Xbox Elite One Controller וממבט ראשון בקר השליטה נראה כמו בקר ה-Xbox One הנוכחי שאת הכפתורים הצבעוניים והפס המבריק מחליף הצבע הכסוף. בתחתית הבקר ניתן למצוא יציאת 3.5 מ״מ תיקנית לחיבור של אוזניות או דיבורית, חיבור זה מגיע בנוסף לחיבור הייעודי של מיקרוסופט.

התוספות הנוספות בשלט נראות כאילו הגיעו מעיצוב של שחקן נלהב במיוחד, עם ארבעה הדקים נוספים בגב השלט, מתג לשליטה על רגישות ההדקים ורכיבים מתחלפים – כך ששחקנים שמעדיפים ג׳ויסטיקים בעלי קצה קמור יוכלו להשתמש בכאלה או לדוגמא כפתור החיצים שניתן להחליף בדיסקית המאפשרת תנועת אלכסונים נוחה יותר.

משמח לגלות שהבקר החדש יעבוד גם עם המחשב האישי, שכן רק בשבוע שעבר השיקה החברה מתאם אלחוטי עבור המחשב האישי.

ה-Xbox One Elite Controller יוצע למכירה כבר בסתיו הקרוב, אם כי כרגע לא יודע מה יהיה מחירו.

http://www.youtube.com/watch?v=7xbVqZhY_yg

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.