במהלך כנס המפתחים של מיקרוסופט, Build 2015, שחררה החברה גרסת הדגמה (Technical Preview) נוספת של חלונות 10, אחת האחרונות לפני ההשקה הרשמית והסופית של המערכת לצרכנים.

בגרסה החדשה שמספרה 10074, אין שינויים קוסמתיים גדולים, אבל כן ישנם תוספות בהתאם למשוב שקיבלה מיקרוסופט מהמשתמשים. כך כתוצאה, נוספו אנימציות בתפריט ההתחל בעת הצגת אריחים, ה-Windows Aero המציג החלונות הפתוחים בצורה ויזואלית מרהיבה שהיה קיים ב-Windows 7 הוחזר ועוד.

עוד נוסף בגרסה הזו גם ריבוי שולחנות עבודה וירטואליים, זאת כפי שהבטיחה החברה עוד בהצגת המערכת לראשונה, ישנו שיפור בשימוש בשני מסכים המחוברים למחשב בו זמנית, מנהל המשימות הורחב ובלחיצה על Alt-Tab יוצג ממשק מסודר ונוח יותר, קורטנה העוזרת הוירטואלית משולבת במקומות נוספים וגם יישומי המוזיקה והוידאו זכו לרענון רחב בממשק המשתמש.

כל אלו יחד עם תיקוני באגים רבים כבר זמינים להורדה. למי שברשותו מותקנת המערכת, מומלץ לבצע עדכון דרך מנגנון ה-Windows Update ועוד יותר מומלץ שלא ימתין שכן מיקרוסופט מכריחה משתמשים לעדכן. מי שמעוניין לנסות ולהוריד יוכל לעשות זאת על ידי הורדת קובץ ISO והתקנתו על המחשב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.