תמונות מודלפת חדשות של אפליקציית ג'ימייל (Gmail) , שירות הדואר החינמי של גוגל (Google) עבור סביבת האנדרואיד (Android), מראות שינוי משמעותי בעיצוב. מהתבוננות בתמונות ניתן לראות כי גוגל ממשיכה את ההתאמה של ממשק האפליקציות לממשק אחיד.
העיצוב החדש נותן מראה יותר 'שטוח' המתאים לרוח התקופה האחרונה, ועדיין מכיל את האלמנטים המוכרים מאפליקציות אחרות של גוגל, כולל גרירת המסך מטה כדי לבצע רענון, וגרירה ימינה מקצה המסך השמאלי כדי לפתוח את תפריט האפשרויות הנוספות.

כמו כן חוץ ניתן לראות כי נוספה קטגוריה חדשה שמכונה כספים (Fiannce) ואולי בהמשך נראה דברים נוספים. בנוסף ניתן לראות בבירור את כפתור ה-'נעץ' בכותרת האפליקציה המעיד אולי על אפשרות לקריאת הודעות גם במצב לא מקוון, כשהמכשיר אינו מחובר לרשת כלשהי. זהו מצב אותנו אנו מכירים כבר ב-Google Play MusicBooks. עוד אפשר לראות כי התווסף כפתור 'צץ' + שיאפשר לסמן הודעות כנודניקיות – וזה אומר שהן משיכו ימשיך להופיע בראש הרשימה עד שתחליטו לשנות את המצב.

בנוסף אפשר למצוא דיווחים ברשת על שינויים עתידיים, ויש לומר מבורכים, בלוח השנה ובאפליקציית המסרים Hangouts . נכון לעכשיו לא ידועים השינויים ועדיין אין אפשרות להוריד מהחנות את אפליקציית הג'ימייל החדשה, אך צפו לה בקרוב.