וואלב (Valve) ממשיכה לעדכן ולפתח את העיצוב של בקר הסטים (Steam Controller), בקר השליטה של החברה המיועד למחשבים אישיים ול"קונסולות" Steam Machines.

בקר ה-Steam Controller המחודש.

ביולי השנה וואלב הפתיעה כשהיא החזירה את הג'ויסטיק האנלוגי אל בקר השליטה, זאת לאחר שבחברה התהדרו בשליטה מדוייקת יותר בעזרת זוג משטחי מגע. כעת נראה כי החברה מחזירה אלמנט עיצובי נוסף מבקרי השליטה הקיימים בדמות כפתורי חיצים (D-Pad). חשוב לציין כי מאז האב-טיפוס הראשון היה ניתן ללחוץ על משטחי המגע ואלו תפקדו ככפתורי חיצים ונראה כי העיצוב החדש נועד רק להדגיש עובדה זו, כנראה לטובת משחקים שיציגו הסבר על השימוש במקשים על המסך.

נראה כי אנו צפויים לקבל מידע נוסף אודות קונסולות הסטים משין (Steam Machine) והבקר החדש ב-GDC, כנס המפתחים השנתי שיערך במרץ 2015. וואלב הודיעה כי תדלג על CES כנס הטכנולוגיה הבידורית, אם כי יש סיכוי שיצרני חומרה אחרות יציגו את מרכולתן.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.