פיתוח חדש יגרום לנו להפסיק לדאוג למראה החיצוני של המכשיר שלנור. טוב, אמנם המכשיר ימשיך להישרט ולהיפגע מנפילות, אבל השריטות הקטנות יתאחו ויעלמו לאחר מספר שניות.  חברה יפנית בשם Toray הציגה לאחרונה חומר מיוחד המהווה שכבת ציפוי למכשירים ניידים. הציפוי עשוי מחומר שנקרא "PET" או (polyethylene terephthalate) המורכב ממולקולות מיוחדות של פוליארת'ן. ה-PET מתאחה ומעלים שריטות באופן המהיר ביותר מבין הטכנולוגיות השונות, ועושה זאת בזמן ממוצע של 10 שניות בלבד, עד ל-20,000 פעמים, מרשים. החברה פרסמה כי החומר חזק ועמיד גם בלחצים משמעותיים, אך אם שכבת ההגנה נבקעת (לדוגמה ע"י חפץ חד) היא לא מסוגלת להתאחות. תוסיפו לזה גם את הזכוכית שאינה נשברת וציפוי פנימי החסין לרטיבות וקורוזיה וקיבלתם מכשיר סמארטפון עמיד מאוד.

בחברה צופים כי כבר השנה נראה שימוש בחומר המיוחד ושנה הבאה המספרים יכפילו את עצמם. כרגע לא פורסם וידאו שיכול להדגים לנו את הטכנולוגיה החדשה, ומתוך כך, כדאי להנמיך ציפיות ולקחת הכול בעירבון מוגבל.

קשה לנו שלא לחכות לשנים הבאות שבהן יחלו להימכר מכשירים בעלי טכנולוגיות מיוחדות, וכן, לא דיי במסך ברזולוציה גבוהה, או מעבד עוצמתי. אנחנו רוצים יותר. LG וסמסונג כבר הודיעו (לחוד) על תחילת היצור ההמוני של המסכים הגמישים מפיתוחם, עולם הזכוכיות המחוסמות משגשג (ראו זכוכית גורילה), מלבד אלה, התפתחו לאחרונה טכנולוגיות שונות המספקות הגנה מפני מים למכשירים האהובים של כולנו. כל הטכנולוגיות המדוברות חדשניות אך השילוב בין הטכנולוגיות באותו מכשיר הוא הדבר שבאמת ירגש אותנו.