רשת באג החלה לאחרונה לשווק את מוצרי רייזר (Razer) בישראל ומלבד Razer Phone 2, טלפון הגיימינג השני של החברה, היא השיקה גם מספר של מוצרים וציוד היקפי לקהל השחקנים.

באג השיקו מגוון מוצרים, חלקם חדשים וחלקם כבר נמכרים מזה מספר שנים בשוק ונחשבים לפופולריים בקרב קהל הגיימרים. בין היתר השיקו בחברה מקלדות, עכברים, אוזניות, מיקרופון, מצלמת רשת למזרימים ויוצרי תוכן.

בתחום העכברים יושקו Basilisk ו-DeathAdder Essential, הכוללים חיישן לייזר או אופטי, כפתורים הניתנים לתכנות ושינוי מהיר של רמת הדיוק (DPI). המחירים 219 ו-269 שקלים בהתאמה. בתחום המקלדות תושק Huntsman Elite, שהיא מקלדת הדגל של החברה עם תאורה אחורית, גלגלת שמע, כפתורי מדיה, וכפתורים מכאניים. המחירים 899 ו-569 שקלים לדגם ה-Elite והרגיל בהתאמה.

באוזניות הושק בארץ דגם ה-Electra V2, המציעות שמע היקפי עם דרייברים בגודל 40 מ"מ, שמע 7.1 וירטואלי, משענת ראש ודיבורית אישית (229 או 289 שקלים לגרסת USB). דגם Kraken Multi Platform הן אוזניות חדשות יחסית בשוק בעלות דרייברים בגודל 50 מ"מ עם רפידות ג'ל המסייע בהפחתת החום, מיקרופון נשלף ובקר שליטה (389 שקלים).

עוד השיק באג את Kiyo Ring Light, מצלמת רשת בעלת טבעת תאורה (449 שקלים), Seiren X הוא מיקרופון ליוצרי תוכן, המציע הפחתת רעשי רקע ושמע באיכות גבוהה (449 שקלים).

כל המוצרים זמינים לרכישה ברשת באג.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.