עוד לא הספקנו לתהות האם תמונתו הראשונה של Xperia Duo לבית סוני-אריקסון שדלפה לרשת בסוף השבוע אמתית או מזוייפת, וכבר הועלתה לאותו פורום סיני תמונה נוספת של המכשיר, הפעם מתוך גיליון קידום מסוג כלשהוא (פלאייר או פוסטר).

הפעם נראה המכשיר כפול-הליבה השוודי הראשון לצידו של מכשיר הדגל הנוכחי מסקנדינביה, Xperia Arc. שניהם מצולמים (או מצויירים במחשב) בזווית ימנית, המאפשרת לא רק הדגשה של ההבדלים העיצוביים ביניהם, אלא מחדדת פרטים נוספים:

ראשית: בהנחה שהתמונה מראה את שני המכשירים באותו קנה-מידה לגודלם הפיזי, נראה שמסך ה-Duo גדול יותר מזה של ה-Arc. משמעות הדבר היא ככל הנראה גודל של 4.3 אינצ' כפי שניתן למצוא ב-Galaxy S II של סמסונג, או אפילו 4.5 אינצ', המשתווה ל-Infuse הקוריאני.

שנית: למרות המסך העצום, גובהו ורוחבו של הדואו גדולים רק במעט מאלה של הארק. הסיבה לכך היא שסוני אריקסון ממשיכה את המגמה המבורכת אותה היא מובילה מאז השקת קו ה-Xperia – מזעור השוליים שמסביב למסך. לצורך כך ויתרה החברה על עיצוב הסמיילי של כפתורי האנדרואיד הפיזיים בתחתית המכשיר לטובת פס מתכת דקיק, וצידי המכשיר הוצמדו למסך משל היו מכנס בגזרת "אולטרא-סקיני". הצד העליון נשאר דומה לזה של Arc, עם שוליים שחורים בלתי-נראים מתחת לזכוכית שמעליהם שולי פלסטיק נוספים המכילים את האפרכסת והחיישנים הקדמיים (ככל הנראה תאורה וקרבה).

שלישית: אמנם הזווית הימנית הקלושה מקשה על שיפוט אמין של עיצוב המכשיר מהצד, אך מהמעט הנראה כאן נוצרת האשליה כאילו ה-Duo לא מסתפק בהשוואת שיא העולם בגודל המסך (אם לא מחשיבים את טאבלט-פון ה-Streak 5 של דל), אלא חותר לשבור את שיא העולם בדקיקות. לפי התמונה מעוצב צידו האחורי של ה-Duo בקשתיות דומה לקודמו, אך נראה כי מעט מתחת לאמצע הוא דק ממנו בהפרש ניכר. ייתכן בהחלט שסוני-אריקסון עומדת להחזיר לעצמה את כתר "המכשיר הדק בעולם" בו החזיקה מאז הכרזת ה-Arc ועד הכרזת ה-Galaxy S II חמישה שבועות אחר כך.

קרא עוד:  מייזו תעדכן את טלפון הדגל שלה - 16s Pro יגיע עם +Snapdragon 855

כמובן שכל הפרטים האלה עדיין לא מאומתים, אך בהתחשב בכך שסוני-אריקסון ידועה כחברה שאינה מונעת הדלפות ואינה מוטרדת מהן, אין סיבה מיוחדת לחשוב שמישהוא יתאמץ עד כדי כך ליצור הדלפה מזוייפת של מכשיר הדגל הבא שלה. (מקור)