הגרסה המשודרגת לטאבלט ה-Nexus 7 הושקה אמש בחנות הגוגל פליי של גוגל כמתוכנן. הטאבלט מציע כזכור, מעבד חזק יותר, מצלמה אחורית, מסך איכותי יותר ומערכת האנדרואיד 4.3 וזאת במחיר התחלתי של $229 לגרסת ה-WiFi 16GB ו-$269 לגרסת WiFi 32GB.

מיד לאחר שחרורו, הרוכשים הראשונים גילו כי הטאבלט מבקש לבצע עדכון, אם כי לא אחד אלא שניים, כבר לאחר שהטאבלט חובר לראשונה לתקשורת ה-WiFi. על פי הדיווח של AndroidCommunity, העדכון הראשון בגרסה JWR66N מבצע אתחול מחדש בזמן ההפעלה הראשונית, עוד לפני שלמשתמש יש אפשרות לבחור, ואילו העדכון השני בגרסה JSS15J מתנהג בצורה יותר מסורתית ומתריע על העדכון בבר ההתראות ומבקש מהמשתמש רשות לבצע זאת.

גוגל לא מסרה מהו לוג השינויים של שני העדכונים וקרוב לוודאי שמדובר בתיקון באגים ושיפורי ייציבות, אולם העובדה שהם מגיעים מייד לאחר ההשקה ואחד מהם מותקן בהפעלה הראשונית מעלים אצלנו תהיות, אבל זה גם היתרון שזהו מכשיר של גוגל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.