כש-Moto P30 יצא לשוק, ולמרות שהושק תחת השם של מוטורולה (Motorola), הוא יועד בידי לנובו (Lenovo) בעיקר לשוק הסיני. הוא גם עוצב באופן שונה מאוד מרוב מכשירי סדרת ה-Moto של המותג, וקרוב יותר לשאר מכשיריה של לנובו. אבל במקרה של P40, שנחשף בידי 91Mobiles בשיתוף עם המדליף [email protected], יש סיכוי לתפוצה בינלאומית ולו בזכות העובדה שמדובר במכשיר שיהיה מבוסס על Android One.

מדובר גם במכשיר שלפי התמונות שהוצגו נראה מרשים מאוד לעין, עם גב מתכתי מעוגל בצבעים ייחודיים משהו, וככל הנראה יעם ציפוי זכוכית משני הכיוונים.

אבל מה שבולט במיוחד הוא שיהיה מדובר במכשיר שמציע, בהתאם למגמה ההולכת ומתרחבת, מצלמת סלפי שנמצאת מתחת למסך בתצורת Infinity O, וזה יהיה המכשיר הראשון של מוטורולה עם מצלמה כזו. המסך עצמו יהיה בגודל של 6.2 אינץ', וכמו שניתן לראות בתמונה, בלנובו לא ממש 'הלכו' על עיצוב של מסך נקי. החיבור למטה יהיה USB Type-C אבל ב-P40 עדיין יהיה מחבר 3.5 מ"מ לאוזניות למעלה.

הלוגו מאחור של מוטורולה ימשיך להסתיר את חיישן טביעות האצבע מאחור, וכפי שניתן לראות בכיתוב הקטן, המצלמה הראשית מבין השתיים תהיה מצוידת בחיישן 48 מגה-פיקסל. אפשר בהחלט להעריך שמדובר בחיישן ה-IMX586 של סוני (Sony) שכובש עכשיו את השוק.

פרטים לגבי התצורה הפנימית אינם ידועים, אך ניתן להעריך שכמו קודמו גם ה-P40 יכוון לשוק הביניים במחיר שינוע סביב 300-350 דולרים.

קרא עוד:  מוטורולה הכריזה על G Stylus ו-G Power: מסך גדול ועט דיגיטלי בפחות מ-300 דולרים