לחלק מהאוכלוסייה השם מירס הוא שם של חברה שמספקת סלולרים גרועים לכל מיני חברות. לחלק האחר של האוכלוסייה, החלק ששירתמשרת בצה"ל, מדובר במכשיר הקסום שמנעים את זמננו עם צלצולים חזקים מידי, תפריטים מסובכים מידי, לפעמים גם יש להם אנטנה קופצת, ובמקרה שאתם מוצאים את עצמכם אבודים במדבר, בלילה, אל דאגה. אין קליטה שם למירס, ובדר"כ אין GPS (אלא אם כן אתם מאלה שמושקעים במירס ומסוגלים לפרגן לעצמכם בi1 או i886), אבל תוך דקות מעטות אתם תגלו שכבר מצאו אתכם, כנראה בעזרת חתימת הקרינה של המכשיר. מי שיגיד שמדובר בהשמצה גסה, מוזמן לדבר במירס על יד רמקול קטן ולשמוע את הצלילים שהרמקול יפיק. מטריד.

גפרור לקודקוד, די לשביזות!
למרות כי חשבנו שמוטורולה החליטה לזנוח את ההשקעה ברשת ה-iDEN, נראה כי היא בכל זאת מספקת פתרונות שונים, אם זה במכשיר ה-i-One מבוסס האנדרואיד שהושק בישראל ואם זה גם עכשיו במכשיר חדש שעתיד להגיע לרשת העולמית. על פי דיווחים ברשת, ה-FCC  (רשות התקשורת האמריקאית) אישרה מכשיר חדש של מוטורולה שיפעל ברשת iDEN. המכשיר מגיע בתצורת CANDYBAR, יש לו מקלדת QWERTY מלאה, מצלמה, קישוריות בלוטות', מקלט FM וכניסת אוזניות 2.5. מכשיר קטן ונחמד, שבמידה ומירס תחליט להשיקו, יאפשר למיטב בנינו ובנותינו, רובם בשירות קבע להשתדרג למכשיר מעט יותר מתוחכם.

המכשיר עדיין לא הוכרז רשמית על ידי מוטורולה, ובמסמכי ה-FCC קיבל את השמות i235  ו-i475. אנו נוטים לחשוב שהשם הסופי יהיה דווקא 475, ולא 235 כמו בתמונה, שכן Motorola i465 הוא מכשיר הQWERTY הראשון שמוטורולה השיקו לרשת ה-iDEN. (מקור)

קרא עוד:  וואווי השיקה בישראל את גרסת ה-Lite של P30

-פרסומת-
זהו הפרופיל האישי שלי, והוא יכול לשמש לי כבמה להלל את עצמי ולספר על עצמי סיפורי אלף לילה ולילה... אבל אין הנחתום מעיד על עיסתו, לכן, אצטט את גדולי האומה:"יש איזה רועי אחירון מטומטם מעצבן באתר TGSPOT..." (אריק, טרול, פיקסלים על פורום, 2011)ובנימה רצינית, טכנולוג, כותב להנאתי, גם מצלם (לפעמים).