בעוד שיצרניות הסלולר בולטות בהעדרן בכל הנוגע לשחרור דגמים חדשים של שעונים חכמים מבוססי Wear OS, נראה כי קבוצת פוסיל (Fossil Group) ממשיכה בהשקות: לא פחות מ-6 דגמים הוכרזו ב-IFA 2019 וכולם מבוססים על מערכת ההפעלה הניידת של גוגל (Google).

בפוסיל הציגו לא מכבר את ה-Fossil Gen 5 המבוסס על מערכת על שבב Snapdragon 3100 של קוואלקום (Qualcomm) אשר מציעה חיי סוללה משופרים, מסך בגודל 1.3-אינץ', זיכרון אחסון בנפח 8 גיגה-בייט, NFC לביצוע תשלומים במגע, מיקרופון ורמקול למשוב קולי וכן ביצוע שיחות קוליות דרך השעון. נראה כי רוב השעונים שהוצגו בתערוכה מציעים חומרה כמעט זהה לזו.

תחת המותג אמפוריו ארמני (Emporio Armani) ודיזל (Diesel), הוצגו ה-Emporio Armani Smartwatch 3 ו-Diesel On Axial, בהתאמה. שניהם בעלי מפרט זהה לזה של ה-Gen 5.

בעוד המפרט זהה העיצוב החיצוני שונה במיוחד, כשהשעון מבית ארמני ניחן במראה ספורט-אלגנט הכולל מסך עגול שחור ומסביבו מסגרת דקה יחסית עם גוף צבעוני ורצועות גומי. לעומתו, ה-On Axial של דיזל בעל מראה מחוספס עם גוף מתכתי עבה עם מסגרת מעוטרת בברגים.

תחת המותג מייקל קורס (Michael Kors) הוצגו שלושה דגמים: Lexington 2, Bradshaw 2 ו-MKGO. השניים הראשונים הם השעונים האלגנטיים בסדרה עם גוף ורוצעות מתכת, רמקול ומיקרופון מובנים לקבלת שיחות דרך השעון. שעון ה-MKGO הינו שעון ספורט עם גוף אלומיניום, רצועות ניילון ומשקל קל במיוחד. שלושתם מבוססים על מערכת על שבב מדגם Snapdragon 3100.

שעון ספורטיבי נוסף תחת המותג פומה (Puma) בעל עיצוב המשלב סיליקון ומתכת ומפרט מעט חלש יותר כשהוא מונע על ידי Snapdragon 3100, זיכרון RAM בנפח 512 מגה-בייט, 4 גיגה-בייט זיכרון אחסון, NFC וכיאה לשעון ספורט רכיב GPS וחיישן דופק.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.