מיקרוסופט (Microsoft) שחררה עדכון חודשי עבר קונסולת ה-Xbox One, העדכון של אוגוסט כולל מספר רב של שינויים כמו שינוי בתזרים העדכונים, תמיכה ברכישה מרחוק ואפשרויות מדיה נוספות.

לפני המידע שפורסם בבלוג הרשמי של לארי הרב, הידוע בתור מייג'ור נלסון, השינוי המהותי הוא העיצוב מחדש של תזרים העדכונים (Activity Feed). מעתה הוא יוצג בעמודה אחת, וכן הוסרו ממנו עדכונים אוטומטיים אודות משחקים בהם משחקים באותו רגע משתמשים ברשימת החברים שהמטרה היא להקטין בעומס העדכונים. מעתה יכלול תזרים העדכונים עדכוני סטטוס כתובים, סרטוני וידאו שהועלו בידי חברים וכן עדכונים אודות הישגים שהושגו במשחקים השונים. כמו כן ניתן יהיה מעכשיו לסמן עדכון ב-'אהבתי' ואף לשתף אותו.

שינוי נוסף, כמוזכר לעיל, יאפשר לשחקני ה-Xbox One לבצע רכישת תכנים גם כשהם אינם ליד הקונסולה. פעולה זו תבוצע באמצעות יישום שמכונה Smart Glass: ניתן לדפדף בהיצע בחנות המקוונת, לרכוש ולהוריד תוכן מרחוק. אפשרות נוספת שבלטה בחסרונה עד עתה היא ההתראה אודות סוללה חלשה בבקרי השליטה, כשההודעה המתאימה תופיע על המסך. בגזרת המדיה נוספה תמיכה בסרטי בלו-ריי בתלת ממד והאפשרות להסתיר עדכונים כאשר צופים בוידאו.

בתערוכת Gamescom הכריזה הענקית מרדמונד על הרחבת בפורמטי מדיה בה תומכת הקונסולה, כולל אפשרות של תמיכה ב-DLNA.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.