שיא של 3 מיליון יחידת בסוף השבוע הראשון למכירות של האייפד החדש לא יכול להעלים את הבעיה שמספר לא קטן של משתמשים מדווחים עליה. זה מספר ימים שמתקבלים דיווחים ברשת על התחממות האייפד החדש, התחממות המתרחשת לאחר שימוש ביישומים כבדים כמו משחקים או שימוש לאורך זמן. ואכן גם אנחנו הרגשנו זאת כשהשתמשנו זאת בזמן הסקירה שביצענו וכי כעת ישנו מידע המאמת את הדבר.

Consumer Reports, מגזין האמריקאי לצריכה-נבונה פרסם כי לאחר שימוש בן 45 דקות במשחק Infinity Blade II, המכשיר התחמם והגיע לטמפרטורה של 46 מעלות צלזיוס, באיזור שממוקם (איך לא) מעבד ה-A5X כשהמעבד הגרפי שלו עובד בעוצמה מלאה. בהשוואה לדור הקודם, אומרים במגזין, ישנו הבדל של 5 מעלות. הערכות הם כי הדבר מתרחש בשל הסוללה הענקית בשילוב עם המעבד הגרפי שזולל את סוללה כשהוא פועל במלואו.

אפל הגיבה לעניין בתגובה קצרה וקולעת: ״האייפד החדש מגיע עם מסך הרטינה, מעבד ה-A5X עם 4 ליבות עיבוד גרפי ותקשורת LTE ו-10 שעות עבודה, כשכל זה עובד מצוין עם מפרטי התרמית שלנו. אם ללקוחות יש חששות הם מוזמנים לפנות ל-AppleCare."

אל תנסו בבית
אם מבחני ביצועים או ביקורות על האייפד החדש לא מרשימות אתכם, אז ייתכן כי דווקא מבחני שרידות יעניינו אתכם יותר. חברת SquareTrade המספקת אחריות למכשירים מדגימה מה קורה למכשיר אם הוא נופל לכם על הרצפה כשהמסך כלפי מטה. לא סיטואציה נעימה לחשוב עליה, אך מזל שיש מי שהקריב את האייפד שלו למשימה. צפו בוידאו בהמשך.

קרא עוד:  עדכון נובמבר 2019 עבור Windows 10 שוחרר

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.