אחרי כל הביקורות שנעשו על ה-iPad החדש, וכמובן ההתרשמות הראשונית שלנו, הגיע הזמן לראות מה חושבים המשתמשים ברחבי העולם על הפלא הטכנולוגי של אפל. סקר חדש שנערך על ידי חברת ChangeWave חושף פרטים חדשים, ולא מפתיעים כלל. הסקר התבצע בחודש שעבר בקרב 200 בעלי ה-iPad החדש.

על פי הסקר, 82% מהנשאלים ענו שהם מאוד מרוצים מה-iPad החדש, 16% בלבד אמרו שהם מרוצים פחות, ורק שני אחוזים בודדים השיבו שהיו לא שבעי רצון.  לצורך השוואה, "רק" 74% מהנשאלים את אותו סקר בשנה שעברה ענו שהיו מאוד מרוצים מה-iPad 2, אלו נתונים מרשימים מאוד, וסיבה לגאווה עבור אפל.

כשנשאלו המשתתפים מה אהבו ומה לא אהבו ב-iPad החדש, לא היו הפתעות. כמו רוב המבקרים, הדבר שהם הכי אהבו היה מסך ה-Retina היפהפה שלו וחיי הסוללה הארוכים למרות עומס הטכנולוגיה. מה שהנשאלים פחות אהבו הוא המחיר, והמחירים של חבילות הגלישה ברשת הדור הרביעי (LTE).

אבל הוא מתחמם,לא?
מסתבר שוב, שהרשת אוהבת לנפח כל בעיה קטנה שצצה. על פי הסקר, 89% דיווחו שההתחממות הכל כך מדוברת בימים האחרונים לא מהווה כבעיה, כך שלרוב המשתמשים הדבר לא הפריע.

נראה שרוב משתמשי האייפד החדש מרוצים מהרכישה, ולמרות שההבדלים בינו לבין ה-iPad הקודם לא גדולים, זה לא מנע ממיליוני צרכנים לרוץ ולרכוש את ה-iPad החדש. עוד נתונים מסקרנים מהסקר תוכלו למצוא  ב-9to5mac