איידיגיטל (iDigital) הודיעה כי שני דגמי האייפד החדשים, ה-iPad Air ו-iPad Mini אותם חשפה אפל (Apple) לפני מספר ימים, צפויים להגיע לחנויות הרשת כבר בשבוע הבא. המחירים יחלו ב-1,999 שקלים לדגם ה-iPad Mini, והחל מ-2,349 שקלים לדגם iPad Air הגדול יותר. בשני הדגמים ניתן לבחור מבין מספר גרסאות הכוללות נפח זיכרון גדול יותר, כמו גם חיבור לרשת הסלולרית.

ה-iPad Mini, הוא חידוש לדגם שהוצג לפני כארבע שנים, ושומר על מראה זהה לקודמו אך מגיע עם מפרט משודרג הכולל מעבד A12 Bionic, מסך 7.9 אינץ׳ משופר, ותמיכה בעט של אפל (Apple Pencil). הוא כולל גם את סורק טביעות האצבע המוכר של החברה, Touch ID, מצלמה קדמית באיכות 7 מגה-פיקסל ומצלמה אחורית ברזולוציה של 8 מגה-פיקסל.

ל-iPad Air החדש מסך בגודל 10.5 אינץ׳, מעבד A12 Bionic, וגם הוא תומך בעט לכתיבה ולציור, וגם במארז המקלדת של אפל (Smart Keyboard), עמו הוא מתקשר באמצעות מחבר ייחודי. לשני הטאבלטים החדשים חיבור Lightning (ולא חיבור USB-C כמו לדגמי האייפד פרו), ותמיכה בכרטיס סים ווירטואלי (eSIM) לצורך מעבר מהיר בין ספקיות, אם כי רשתות הסלולר בישראל עדיין לא מציעות את השירות ללקוחותיהן.