מערכת ההפעלה החדשה של אפל (Apple) ששוחררה בשבוע שעבר מבטיחה שיפורים רבים כמו בחיי הסוללה, חיפוש מתקדם, אבטחה מוגברת ועוד ולפי הערכות קצב האימוץ של המערכת עומד על 20 אחוז לפחות, זאת תוך ימים ספורים בלבד.

ואולם, משתמשים שכבר התקינו את ה-iOS 9 על גבי האייפון או האייפד מתלוננים כי מספר רב של אפליקציות הפסיקו לפעול וכי מתקבלת הודעת שגיאה או קריסה של האפליקציה. חלקם אף התלוננו כי לא ניתן למעשה להשתמש במכשיר מבלי להיתקל בשגיאה כזו או אחרת או שלא ניתן להפעיל אפליקציה חשובה, מה שמשבית להם למעשה את רוב השימוש שלהם.

חלק מהמשתמשים מכלים את זעמם על אפל כשאחד מהם צייץ: “אז iOS 9 גורמת לקריסת האייפון. אני חושב שאמתין מספר חודשים ל-iOS 9s או iOS 9c לפני שאעדכן!!". גולש אחר, שמבין כי המפתחים אחראים לא פחות אמר: “הנה מתחילים שוב. המשחק השנתי של מציאת האפליקציה שתקרוס תחת ה-iOS החדשה. כמה חודשים המפתחים זקוקים כדי לבדוק את iOS9?”.

כמו בכל גרסה חדשה, יש תמיד סיכון כי דברים לא יעבדו כראוי ובעיקר אפליקציות בפיתוח צד שלישי. גם המשתמשים הישראלים הופתעו לגלות כי לאחר השדרוג הממשק העברי הותאם לשימוש מימין לשמאל, לכן יש לקחת זאת בחשבון לפני כל שדרוג משמעותי. שדרגתם גם אתם וגיליתם בעיות? שתפו אותנו בתגובות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.