במקביל להשקה של גרסה חדשה לדפדפן פיירפוקס (Firefox) המיועדת למפתחים, השיק ארגון מוזילה (Mozilla) גם גרסה מעודכנת של הדפדפן 'הרגיל'.

גרסה 33.1 מחזקת את המגמה של מוזילה לאפשר לגולשים לגלוש בצורה פרטית עד אנונימית ככל יכולתם. התוספת החדשה היא אפשרות להוסיף לתפריט כפתור 'שכח אותי' (Forget). המטרה של הכפתור הזה היא לאפשר למשתמש למחוק לחלוטין את היסטוריית הגלישה שלו מהמחשב, תוך שימוש בפיירפוקס כמובן, כך שאף אחד אחר שישתמש בדפדפן באותו מחשב לא יוכל לדעת מה הוא עשה ולאן הוא גלש. לא מדובר באפשרות חדשה לחלוטין בדפדפן, אלא בהקלה על ביצוע המחיקות המבוקשות מבלי להיכנס לתוך נבכי מערכת אפשרויות הפרטיות והאבטחה – כעת כל מה שצריך הוא לבצע לחיצה אחת על הכפתור.

כאמור, לאחר שבוחרים בתפריט ההתאמה האישית להוסיף את הכפתור מרשימת התכונות והכלים הנוספים, לחיצה עליו מאפשרת למחוק את כל העוגיות והיסטוריית הגלישה, לסגור את כל החלונות והלשוניות הפתוחות, ולפתוח חלון אחד נקי. המשתמש צריך לבחור האם למחוק את חמש הדקות האחרונות, את השעתיים האחרונות או את 24 השעות האחרונות. מדובר, כמובן, התהליך שאינו הפיך.

עוד תוספת חדשה הוא צירוף מנוע החיפוש DuckDuckGo לרשימת מנועי החיפוש אותם יכולים לבחור כברירת מחדל לביצוע חיפושים באינטרנט. מנוע זה נחשב למנוע חיפוש פרטי יותר, הוא ממעט לעקוב אחרי נתוני המשתמשים, אינו שומר היסטוריית חיפושים, ואולי הכי חשוב, הוא לא מזהה את החשבונות של המשתמשים כך שהוא לא מסדר את התוצאות בהתאם להעדפות המשתמש, אלא מציג, לפחות על הנייר, את אותן תוצאות חיפוש לשאילתה נתונה בכל פעם.