כפי שההשערות המוקדמות חזו, כעת הגיע גם האישור הסופי מהיצרנית הטיוואנית: ה-"HTC One החדש" יוכרז בראשון למרץ,  בתערוכת הסלולר השנתית בברצלונה, MWC 2015.

האישור הגיע מציוץ בחשבון הטוויטר של HTC הבריטי, ובחברה העדיפו להשאיר את הדברים עדיין בערפל, שכן היא לחשפה את שמו המלא של המכשיר החדש, אך ניתן לנחש בקלות שמדובר ב-One M9, ממשיכו של ה-One M8 משנה שעברה.

לא מעט דגמים ייעודים של ה-One M9 דלפו בתקופה האחרונה, כשחלק מהשמועות גרפו שמדובר בדבר האמיתי, וחלק טענו שמדובר במכשיר כיסוי מזויף כדי להסתיר את עיצובו האמיתי של המכשיר הנחשק שכן העיצובים דומים למדי לדגם הנוכחי.

לפי הערכות, ה-One M9 צפוי לכלול מסך בגודל 5 אינץ' ברזולציית Full HD, והוא יהיה קצר יותר לעומת ה-One M8 עקב העובדה ש-HTC הצליחה למצוא את הנוסחה המנצחת שתעלים את המסגרת השחורה מסביב למסך, מה שיקטין את גודלו ויקל על השימוש בו, ועוד יותר בעת שימוש ביד אחת. כמו כן, ה-HTC One החדש צפוי להביא עימו מצלמה באבחנה של 20 מגה-פיקסלים עם שבב ה-64 ביט הרציני הראשון מבית Qualcomm, ה-Snapdragon 810 ובך מוותרת החברה על טכנולוגיית ה-UltraPixel שלא הצליחה יתר על המידה. בנוסף, HTC צפויה גם להשיק גרסת Plus ל-One M9 עם מסך ורזולוציה גדולים יותר שיגיעו עם חיישן טביעת אצבע בתחתית המסך, כפי שעשתה אפל (Apple) בדור המכשירים האחרון.

אין ספק כי הראשון למרץ צפוי להיות יום מעניין במיוחד שכן אנחנו נזכה לראות השקה גדולה נוספת של שכנתה מקוריאה, סמסונג (Samsung) עם ה-Galaxy S6. צפו לעדכונים.