לא פעם טענו על כך שממשק ברירת-המחדל של מערכת האנדרואיד הוא אפרפר ונטול חן, למרות שאין כל ספק שגישת מסכי הבית עם הווידגטים, קיצורי הדרך והתיקיות היא יעילה ונוחה לשימוש אך היא אינה מרשימה וויזואלית. בשונה ממכשירי טלפון אחרים בעלי מערכת-הפעלה "סגורה", אנדרואיד היא מערכת הפעלה פתוחה הניתנת לשינוי והתאמה אישית. הדוגמה הבולטת ביותר היא הממשק המותאם של HTC, ה-Sense UI, המשדרג את חווית השימוש במכשירי אנדרואיד.

כעת חברת Larva Labs הציגה תחליף חדש למסך הבית בשם SlideScreen שמזכיר מעט את ממשק-המשתמש של ה-Zune. מסך הבית מחולק לתיבות (Bar) בעלות תווית צבעונית וכל תיבה מציגה מידע רלוונטי למשתמש כמו שיחות שלא נענו, הודעות אחרונות, תזכורות מהיומן, מזג האוויר, עדכונים מהבורסה, פייסבוק, טוויטר ועוד… במשיכה מעלה ומטה של התיבה המרכזית מסך הבית יציג מידע בהרחבה בהתאם להגדרות אותם קבע המשתמש ובקלות יחסית ניתן לגלול בין התיבות השונות. לדוגמא במשיכה מלאה מטה מורחבת תיבת ההודעות הנכנסות.
בנוסף, הממשק מחליף גם את התפריט האפלקציות. בלחיצה קצרה על כפתור ה-Menu נפתח תפריט האפלקציות, אך בשונה מהתפריט הרגיל ניתן לקבוע שמונה אפלקציות מועדפות לגישה מהירה. אין ספק שהחבר'ה ב-Lavra Labs עשו עבודה נהדרת ולמרות שהשינוי לא מהפכני כמו השינוי שמבצע ה-Sense UI לממשק האנדרואיד, מדובר במסך בית אינפורמטיבי, יעיל ובנוסף לכל גם מהיר. את SlideScreen ניתן להוריד בחינם מהמרקט לגירסה מבוססת פרסומות או גירסה נטולת פרסומות בעלות של 6.99$ בלבד. צפו בסרטון הדגמה בהמשך. (מקור)

קרא עוד:  צילום 64 מגה-פיקסל לכל? אומניויז'ן השיקה את OV64C

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.