תוסף צד שלישי חדש מאפשר להוסיף את היסטוריית הגלישה מ-Firefox ומ-Chrome ל-Timeline של Windows 10. כזכור מדובר בתכונה חדשה שהציגה מיקרוסופט (Micrtosoft) בעדכון האביב האחרון של מערכת ההפעלה שלה שמאפשר למשתמשים לחזור למסמכים, תוכנות ואירועים דומים אחרים עד חודש אחורה, כשהם מסודרים לפי ימים ולפי שעות. עם זאת, תכונה זו מוגבלת לתמונות ולתכנים שקשורים ליישומים של מיקרוסופט בלבד.

התוסף החדש מאפשר כעת לסנכרן לתוך ה-Timeline גם את היסטוריית הגלישה של שני הדפדפנים מבית גוגל (Google) ומוזילה (Mozilla), ואז לחזור אליהם מאוחר יותר בלחיצת כפתור, בדיוק כמו למסמכים שמורים או אל היסטוריית הגלישה של דפדפן ה-Edge של מיקרוסופט עצמה.

לתוסף יש עוד שתי אפשרויות מעניינות: לקבוע כמה שניות צריכים להיות בדף כדי שהוא יהיה זכאי להיכלל ב-Timeline, וכן אפשרות להמשיך לגלוש גם במכשירים אחרים בהם משתמשים באותו חשבון Windows.

את התוסף ל-Firefox אפשר להוריד מכאן ואת התוסף ל-Chrome אפשר למצוא בחנות התוספים שלו ממש כאן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.