עשרות רבות של מכשירים סלולריים מיובאים לארץ מדי שנה על ידי היצרניות הגדולות והקטנות גם יחדיו. חברות אלו מציעות מגוון גדול מאוד של מכשירים המתאימים לפלחי שוק שונים, אבל לא תמיד אנחנו יודעים מהם המפרטים הטכניים המדויקים של המכשירים הללו. אנחנו בטוחים שיותר מפעם אחת יצא לעצמכם לשאול מהו המפרט של מכשיר מסוים – מה גודל המסך, הרזולוציה, המעבד או הסוללה וכל השאר. אם אתם מאילה שמחפשים את המידע הזה, מעכשיו הוא זמין מתחת לאצבעות שלכם באתר שלנו. החל מהיום תמצאו ב-SpeX מידע מפורט ומקיף על כל מכשירי היצרניות במקום אחד.

מידע זה מובא אליכם בזכות שיתוף פעולה ייחודי של TGspot עם האתר SpeX.co.il. בזכות שיתוף פעולה זה תוכלו לגשת למפרטים של מאות מכשירים סלולריים, לקבל מידע מפורט, תמונות וסרטוני וידאו. המידע מחולק לפי היצרניות השונות, ולכל מכשיר עמוד משלו הכולל פירוט על המאפיינים השונים שלו, דירוג כללי ואפשרות לקרוא  תגובות של משתמשים שכבר התנסו בו.

כדי להיכנס, גלשו למדור מפרטי המכשירים תחת קטגוריית הסלולר בתפריט הראשי או כאן באתר בסוף הכתבות וסיירו בין המכשירים השונים. לגולשים דרך המובייל ולמעוניינים לבצע השוואות מכשירים מול מכשירים אחרים, מומלץ להיכנס לאתר SpeX.co.il.

אודות SpeX
אתר SpeX (ספקס) אשר עלה לאחרונה מרכז את מיטב המכשירים של היצרניות הגדולות בממשק ברור הכולל את כל המפרט הטכני על המכשיר כמו מידות, משקל, גודל המסך, המעבד, אפשרויות הרחבת זיכרון, מאפיינים מיוחדים ועוד. ניתן גם לקבל מידע מעמיק על חלק מהמכשירים עם גישה לסקירה מלאה בעברית, צפייה בסרטוני וידאו ותמונות. ניתן לקרוא חוות דעת של משתמשים אשר רכשו את המכשיר, לדרג את מאפייניו השונים ולשתף את הפרטים ברשתות החברתיות.

קרא עוד:  השוואת מפרטים ראש בראש: OnePlus 7 מול דגם ה-Pro, במי תבחרו?

לאתר מנגנון ייחודי המאפשר לבצע השוואות מכשירים זה לצד זה. ניתן לבחור מכשיר מהרשימה, להוסיפו להשוואה (עד 3 מכשירים) ולבחון את המאפיינים השונים מול מכשירים אחרים בקטגוריה. מערכת ההשוואה היא דינמית וקלה לשימוש, ניתן להוסיף או להסיר מכשיר ככל שרוצים ולשתף את ההשוואה עם חברים ולקבל את כל המידע הדרוש לפני הקנייה.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.