דליפה בחנות מקוונת אוקראינית בשם רוזטקה (Rozetka) מראה שהדור הבא במשפחת הטאבלטים הצרכניים של לנובו (Lenovo), או בעצם YOGA Tablet 3, לא בדיוק יראה שיפור בתצורה לעומת הדור הנוכחי, ובעצם ההפך.

לפי הנתונים שנחשפו, לפחות המכשיר הראשון בסדרה שאמור להיות מופץ, עם מסך בגודל 8 אינץ', ושיהיה מבוסס על אנדרואיד 5.1, מראה על שנמוך נתונים.

מסך ה-IPS LCD אמור להציג רזולוציה של 1280×800 פיקסלים בלבד, וזאת לעומת מסך ה-FHD בגרסה המקבילה של ה-YOGA Tablet 2, והמערכת על שבב אמורה להיות ה-Snapdragon 210 מרובעת הליבות של קוואלקום (Qualcomm) במהירות של 1.1 ג'יגה-הרץ, וזו הנחתה משמעותית לעומת ה-Atom Z3745 של המכשיר הנוכחי שבשוק. ולא רק זאת, כמות זיכרון העבודה תיחתך בחצי ל-1 ג'יגה-בייט.

המכשיר אמור גם להגיע עם מצלמת 8 מגה-פיקסל מאחור, חריץ לכרטיס microSD ואפילו צפויה גרסת LTE שלו. הסוללה תהיה בנפח כמעט זהה של 6,200 מילי-אמפר/שעה, אבל הפעם בלנובו טוענים שהיא תספיק ל-20 שעות עבודה.

האתר לא פרסם מחיר וגם לא מתי הוא מתכוון להתחיל למכור את המכשיר בפועל, ולנובו עצמה לא הוציאה הודעה רשמית בנושא, אולי בגלל שהיא מכוונת ל-IFA 2015, אבל בהחלט מדובר במשהו לא מובן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.