אחד האלמנטים החדשים שהציגה גוגל (Google) עם ההשקה של Pixel 4, מכשירי הדור הנוכחי שלה, הוא עדכון לעוזרת האישית שלה Google Assistant. מעבר לשיפור התגובות של המערכת, הגרסה החדשה של העוזרת האישית הנה קומפקטית הרבה יותר. עכשיו החברה מביאה את העדכון הזה גם למכשירים הקודמים בסדרה, ובעיקר עבור משפחת ה-Pixel 3.

ההיבט החשוב בעדכון הוא שכעת התגובה הוויזואלית אינה תופסת יותר את כל התצוגה באופן מיידי כמו שקורה נכון להיום. כעת, בעדכון שכמו תמיד יבוצע באופן הדרגתי, התגובה תתפוס את שטח התצוגה שהיא זקוקה לו, ובכל מקרה ההכוונה היא שברוב המקרים זה יקרה על השליש התחתון של המסך ולא יותר.

לפאנל הקומפקטי יש גם גרסה עוד יותר קטנה שמופיעה כשורה אחת כשהסמל של Google Assitant והשאלה 'איך אפשר לעזור?' בצד אחד וצלמית המשתמש בצד שני אבל במקרה של Pixel 3 ומטה השורה הזו אינה שקופה כמו ב-Pixel 4.

כאמור מדובר בעדכון מתגלגל, כך שייקח זמן מה עד שכל המכשירים הראויים יקבלו אותו.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.