'המכשף', (The Witcher) סדרת הפנטזיה של נטפליקס (Netflix) המבוססת על סדרת הספרים הפולנית באותו השם, עלתה לאוויר השבוע. מהר מאוד התברר שאחת התופעות הנלוות אליה היא הצתת עניין מחודש במשחק התפקידים The Witcher 3 אשר זינק אל ראש רשימת המשחקים הפופולריים ביותר ב-Steam.

על פי הנתונים שמגיעים מהחנות המקוונת של וואלב (Valve), עולה כי שחקנים ותיקים וחדשים מגלים מחדש את משחק הפנטזיה האיכותי אותו סקרנו כאן ב-TGspot, עם שיא של כמעט 57 אלף שחקנים, המשחקים במשחק בו זמנית.

לצורך השוואה The Witcher 3: Wild Hunt הצליח לעקוף את המשחק Red Dead Redemption 2 ו-Rocket League שמבחינתם הגיעו לשיאים של 46 ו-54 אלף שחקנים, התאמה, שמשחקים בו בו-זמנית.

מדובר בנתון מרשים לא רק בגלל שמדובר במשחק שהושק לראשונה ב-2015 אלא גם בגלל שמדובר במשחק הכולל רק מערכה לשחקן יחיד. זאת לרוב המשחקים ברשימת המשחקים הפופולריים של Steam הכוללים רכיב מקוון.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.