נטפליקס (Netflix) הודיעה על סדרה של שיפורים בממשק הפרופילים האישיים של המשתמשים. השינוי העיקרי הוא מבחר גדול בהרבה של איורים שניתנים להיבחר כדי לסמן את הפרופיל האישי. זה, כזכור, מאשפר לשמור את העדפות הצפייה של כל משתמש וגם משמש את נטפליקס לצורך שורת ההמלצות.

האיורים זוכים למתיחת פנים, תרתי משמע, לראשונה מזה חמש שנים. ההיצע החדש כולל כמה מהדמויות האהובות ביותר מהסדרות והסרטןם של נטפליקס. כך למשל ניתן לבחור בתור תמונת פרופיל את אחת הדמויות מהסדרות "דברים מוזרים", "בית הקלפים", "כתום זה השחור החדש", "המגנים", "אבודים בחלל" ועוד. בנוסף, הבחירה גם כוללת גרסאות מעודכנות וצבעוניות יותר של האיורים שהיו זמינים עד עתה.

"פרופילים הם המפתח לייצר חוויית נטפליקס בהתאמה אישית. צפייה דרך הפרופיל האישי מאפשרת לנטפליקס להציג הצעות לסדרות טלוויזיה וסרטים שמנויי החברה לא ירצו לפספס. נטפליקס פועלת תמיד כדי להקל על המנויים להתחבר לסיפורים שהם יאהבו ויצירת פרופיל אישי הוא הצעד הראשון לעשות זאת", נמסר מהחברה.

האיורים החדשים, כולל האפשרות לבחור דמות מסדרה, יהיו זמינים במהלך השבועות הקרובים למנויי החברה ויתמכו באתר, בטלוויזיה ובמכשיר הסלולרי, למרות שאצל רבים הם זמינים כבר מעת כתיבת שורות אלו.