נטפליקס (Netflix) הזמינה אמש את מבקרי כנס הגיימינג E3 לפאנל, במהלכו הכריזה על שלושה משחקים חדשים אותם תפיץ בכדי לקדם תכניות טלוויזיה. הראשון מביניהם, שצפוי לצאת כבר בתחילת החודש הבא, הוא משחק פעולה והרפתקאות בשם Stranger Things 3: The Game, המבוסס על עלילת העונה השלישית בסדרה המצליחה. המשחק מוצג בגרפיקה בסגנון רטרו, וייצא עבור PlayStation 4, Xbox One וקונסולת Switch של נינטנדו.

בשנה הבאה תפיץ נטפליקס משחק נוסף המבוסס על מותג Stranger Things, אולם הפעם מדובר במשחק תפקידים למכשירים ניידים (אנדרואיד ו-iOS), המשלב אירועים וקרבות מבוססי מיקום בדומה ל-Pokemon Go. במהלך המשחק, צפויים השחקנים לגלות את ״העולם ההפוך״ (The Upside Down), שהוא יקום אפל ומסתורי המתקיים במקביל לעולם הרגיל. כנראה שבמהלך המשחק, יתגלו על המסך נקודות בהן ניתן לצפות בעולם האפל, ואף להלחם ביצורים מפלצתיים המגיחים מתוכו.

משחק שלישי מבית נטפליקס הוא כותר אסטרטגיה וטקטיקה בתורות, המבוסס על מותג The Dark Crystal (״הקריסל האפל״), סדרת פנטזיה שצפויה לעלות בשירות בסוף חודש אוגוסט, ומהווה למעשה פרק מקדים לסרט הקולנוע הקלסי מ-1982.

במהלך הפאנל הדגישו שוב ושוב בכירי נטפליקס שנכחו באירוע על מידת החשיבות הגבוהה שהם רואים בתעשיית הגיימינג, והפוטנציאל הרב שבה. אולם כרגע מסתפקת נטפליקס בכניסה צנועה יחסית לשוק, שנראה כי עיקר מטרתה היא לקדם את תכניות הטלוויזיה אותן היא מפיקה.