שוק הטלוויזיה הישראלי, וזה המבוסס על שידורי אינטרנט בפרט, מעלה להילוך גבוה מאוד והופך לאחת מזירות הפעילות הלוהטות ביותר בשוק כיום. ההודעה של נטפליקס (Netflix) מהיום רק תוסיף ללהט הזה. החברה, שנחשבת למובילה בעולם באספקת תכני טלוויזיה לפי דרישה תמורת דמי מנוי חודשיים, זמינה כעת בארץ כעולה חדשה מלאה, עם ממשק מלא בעברית ועם מחירים שנקובים בשקלים. במסגרת ההכרזה הודיעה נטפליקס גם על חתימת הסכם שיתוף פעולה עם פרטנר, והתכנים שהיא מציעה אמורים להיות זמינים גם למשתמשי פרטנר TV, השירות החדש של חברת התקשורת הישראלית – כולל שילוב, בעתיד בקרוב, של כפתור נטפליקס ייעודי בשלט.

נטפליקס אף הציגה רשימה של תכנים ישראלים מקוריים שזמינים כבר במסגרת הערוצים השונים, כולל הסדרות 'פאודה, 'בני ערובה' ו-'סרוגים'. כמו כן טוענת החברה ש-75% מהתכנים כבר מוצעים עם כתוביות בעברית או עם דיבוב.

מחירי החבילות לא ממש השתנו אבל הותאמו כאמור לשוק הישראלי. חבילת הבסיס, באיכות שידורים SD ועם אפשרות לצפייה לא מקוונת במכשיר יחיד, תעלה 29.99 שקלים לחודש. החבילה הסטנדרטית, שתעלה 39.90 שקלים, תציע גם שידורים באיכות HD ואפשרו לצפייה לא מקוונת בשני מכשירים בו זמנית. החבילה היקרה, פרימיום, תציע שידורים באיכות עד וכולל Ultra HD ואפשרות ל-4 מכשירים. בכל החבילות יש חודש ראשון חינם, וללא כל מחויבות, כך שניתן לבטל בכל רע שרוצים. יש לציין לא כל התוכן יהיה זמין באיכות UHD או HD.

"אנו שמחים להציע חוויית נטפליקס מקומית יותר בעברית. מעכשיו, יוכלו המנויים ליהנות ממגוון תכניות טלוויזיה וסרטים – החל בסדרות מקוריות גלובליות ופופולריות של נטפליקס, דרך אנימה, תכנים לילדים ועד מופעי סטנד אפ", אמר ג'ונתן פרידלנד, מנהל התקשורת הראשי בנטפליקס. "ישראל מזהה בידור טוב ומעתה באמצעות נטפליקס יהיה קל יותר לצפות בתכניות המובילות בעולם בכל זמן, בכל מקום ובכל מכשיר המחובר לאינטרנט במקביל לשאר העולם, כשכל הפרקים זמינים לצפייה בבת אחת".

ההכרזה של נטלפיקס מגיעה בשבוע עמוס במיוחד בשוק הטלוויזיה, עם ההכרזות של yes על השירות האינטרנטי החדש שלה ושל סלקום TV על שירות הצפייה לאחור עליו הכריזה רק אתמול.