בשורה לשוק הטלוויזיה המקומי: שירות הזרמת הוידאו הפופולרי, נטפליקס (Netflix) – החל לפעול גם בישראל יחד כחלק מהרחבת השירות ב-130 מדינות נוספות, כך הודיעה החברה במהלך כנס ה-CES שנערך בלאס וגאס. עוד הודיעה החברה על תרגום ממשק המשתמש גם לשפות נוספות – ביניהן גם ערבית, אולם טרם הוזכר כי השרות יכלול תרגום בשפה העברית ולא ידוע האם ומתי נוכל לצפות בתכנים עם תרגום עברית מלא.

נטפליקס היא שחקנית וותיקה ומוכרת בשוק הטלוויזיה בארה"ב. השירות מאפשר צפייה בסרטים ובסדרות ממאגר הווידאו העצום של החברה בשיטת צפייה בהזרמה (סטרימניג) ש מה שהופך את השרות לפופולרי, היא העובדה שהשרות כרוך בדמי מנוי חודשיים נמוכים במיוחד, בהשוואה למחירים בישראל של חברות הטלוויזיה בכבלים: חבילת הבסיס תעלה 7.99 דולרים לחודש (כ-31 שקלים) ותמיכה בצפייה במסך אחד, בעוד תמורת תשלום של 9.99 דולרים לחודש (כ-39 שקל) יוכלו המשתמשים ליהנות מצפייה בשני מסכים ותמיכה באיכות HD. מעבר לכך קיימת גם חבילת הפרימיום שתקנה למשתמשים יכולת לצפות בארבעה מסכים בהם מותקן השרות ותמיכה באיכות Ultra HD במחיר של 11.99 דולר (כ-47 שקל).

Netflix prices
השוואת חבילות השירות

לנטפליקס מגוון גדול מאוד של סרטים וסדרות ובניהן הפקות מקור כמו "בית הקלפים" ו"כתום זה השחור החדש", "ג'סיקה ג'ונס", "דרדוויל" ו"נרקוס" וכן סדרות אמריקאיות נוספות כמו "דקסטר", "איש משפחה", "פלאש", "המתים מהלכים", "החץ" ועוד כאשר כל הפרקים זמינים לצפייה ישירה (VOD) מראש, זאת דרך אפליקציה למכשירים חכמים, מחשב או קונסולת משחק כמו PlayStation ו-Xbox, מזרים המדיה Apple TV, טלוויזיות חכמות ועוד.

עד עתה, כדי להשתמש בשירות נטפליקס בישראל נאלצו המשתמשים לחפש פתרונות שונים כדי לעקוף את המגבלה כדוגמת שרותי DNS או VPN למיניהם על-מנת שהשרות יפעל בארץ. כעת, עם כניסתו של השרות באופן רשמי, נטפליקס תתחרה באופן ישיר בסלקום TV המציעה שירות דומה.

ההרשמה מתבצעת דרך האתר והחודש הראשון מוצע בחינם.