שנתיים כבר עברו מאז ש-EA שחררה את המשחק האחרון בסדרת Need for Speed, ואמש, אחרי חודשים ארוכים של ציפייה, חשפה החברה את המשחק הבא בסדרה: Need for Speed: Payback.

EA מבטיחה שבכותר החדש של Need for Speed נראה אפשרויות שיפור והתאמה אישית שלא נראו לפני כן במשחקי הסדרה. נוכל לשבת מאחורי ההגה של חמישה סוגי רכבים: Race, Drift, Off-Road, Drag ו-Runner, כאשר האחרון לא מוכר אך נשמע כמו רכב שעבר שינויים והתאמות לבריחה מהירה יותר מכוחות המשטרה.

נוכל גם למצוא רכבים ישנים שנשארו נטושים ברחבי המפה ולהשמיש אותם לכדי רכבי יוקרה וספורט, בדומה ל-Barn Find בסדרת Forza Horizon. במשחק יחזרו גם המרדפים המשטרתיים, אם כי לא ברור אם אלו יהוו חלק זניח מהמשחק בדומה למשחק האחרון בסדרה, או שמא יהוו חלק בלתי נפרד ממנו, כגון Need for Speed: Rivals.

אתר המשחק הרשמי מספק לנו מעט פרטים אודות הסיפור, ואת הקדימון שנראה כאילו נלקח מסרט מהיר ועצבני. במשחק אנו נגלם שלוש דמויות להן מטרה משותפת – נקמה. טרם נמסר אם גילום שלושת הדמויות יבוצע באופן דומה ל-GTA V, שם ניתן להחליף בניהן באופן חופשי, או שמא ייושם בדרך אחרת.

Need for Speed: Payback יגיע לחנויות ב-10 לנובמבר 2017 וכבר כעת הוא זמין בהזמנה מוקדמת דרך אתר המשחק ל-PlayStation 4, Xbox One וכן למחשב האישי. למשחק גם גרסת Deluxe אותה ניתן להזמין מראש והיא כוללת חבילת Platinum Car Pack, שמביאה לרוכשים שלה כלי רכב בלעדיים, וכן חבילת High Roller Pack שמביאה גישה מוקדמת ב-3 ימים, צבע בלעדי ולוחית רישוי בלעדית לרכב, הנחה של 10 אחוזים על רכישות בתוך המשחק ועוד.

קרא עוד:  לוג׳יטק משדרגת את אוזניות ה-G Pro לגיימרים