אם אתם בענייני מרוצים, אז יש לנו חדשות בקשר למשחק Need for Speed שוודאי שיחקתם בו לא פעם בעבר. בתערוכת הגיימינג E3, חברת EA הכריזה על גרסה חדשה למשחק המרדפים הנצחי Need for Speed: Most Wanted. בגרסת 2012 מבטיחים בחברה גרפיקה חדשה, משחקיות בקצב מסחרר ואפשרויות שדרוג חדשות. המשחק יגיע לכלל הקונסולות ובניהם PlayStation 3, Xbox 360, קונסולה הניידת PlayStation Vita וכמובן למחשב האישי, ובנוסף גם למכשירי הסמארטפון, האנדרואיד וה-iOS.

פרט לטריילר (המרגש) שבהמשך, EA לא חשפה פרטים נוספים, וכי ההמתנה למשחק תהיה לא קצרה בכלל כאשר התאריך הרשמי לשחרור הוא ב-30 לאוקטובר, כך שעד אז יש מספיק זמן לדברים להשתנות, ואנחנו כאן נמתין בסבלנות (בחושך) להשקת המשחק.

משחקי Need for Speed, או NFS בקיצור, היא סדרת משחקי מרוצים פופולרית ומצליחה הנחשבת לנמכרת ביותר עד היום. המשחק הראשון החל עוד ב-1994, ומאז הושקו מספר גדול של כותרים עם אפשרויות של התאמה לרכבים, מרדפים משטרתיים, מסלולי מרוצים בעיר ועוד. בעת האחרונה ועם הפיכת מכשירי הסמארטפונים כפלטפורמת משחק מועדפת, EA החלה בפיתוח מואץ לכותרי המשחק גם למערכות הטלפונים הניידים.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.