משחק המרוצים Need for Speed: Most Wanted אשר דיווחנו בחודש יוני כי הוא יגיע בקרוב לנייד, הושק השבוע בחנויות האפליקציות.

המשחק נחת בחנות ה-AppStore של אפל וה-Google Play של גוגל, והוא נראה טוב מאיי פעם. ראשית, המשחק מציע כמות נכבדת של מכוניות על, בניהן SRT Viper GTS, Porsche 911 Carrera S, Hummer H1 Alpha, הוא מציע מגוון רחב של אפשרויות, בניהן מרוצים ומרדפים, כאשר המטרה היא לטפס לראש הטבלה בדרך להיות המבוקשים ביותר (Most Wanted). המשחק מציע 35 רכבים, ומגוון אפשרויות לשיפור והתאמה אישית שלהן. ניתן להתחבר ל-Origin כדי לבדוק את רשימת המבוקשים ביותר (השחקנים בעלי הדירוג הגבוה ביותר) מכל העולם או מרשימת החברים שלכם, ולהתחרות בחבריכם.

הציפייה מרובה
זהו אחד המשחקים המצופים של השנה, מהרבה סיבות. ראשית, הפעם האחרונה שבה EA נסתה לקחת את סדרת Need for Speed בחזרה לרחוב, היא הביאה את Hot Pursuit והוא היה לא רע בכלל, אך לפניו היו כמה כשלונות, כך שהציפיות הן ש-EA תחזור למוטב במשחק הזה. מעבר לכך, עולם הגיימינג פורח כשזה מגיע למשחקי יריות מגוף ראשון כדוגמת Call of Duty ו-Battlefield, אך תחום משחקי המירוצים ננטש מאוד בשנים האחרונות כאשר רק אחת לתקופת זמן ארוכה יוצא משחק מרוצים שאכן מציג איכות בלתי מתפשרת – Need for Speed: Most Wanted הוא אחד כזה. כמו כל משחק שמכבד את עצמו, גם משחק זה נוכל למצוא בגרסא ניידת לסמארטפונים ולטאבלטים השונים.

קרא עוד:  פתיחה מוצלחת ל-The Outer World, בדרך גם ל-Switch

Need for Speed: Most Wanted זמין כעט לרכישה תמורת $9.99 ב-AppStore או ב-27.21 שקלים חדשים ב-Google Play. הוא תומך ב-iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch 3rd generation, iPod touch 4th generation, iPod touch 5th generation ו -iPad. כמו כן, המשחק דורש את iOS בגרסא 4 ומעלה, או אנדרואיד בגרסא 2.3.3. צפו בטריילר בהמשך.