אנחנו כבר לא מסתפקים רק בצילומי סטילס אלא מצלמים וידאו לא מעט, לכן הרעיון של מצלמה לבישה שמתעדת כל רגע במהלך היום כבר נשמע הגיוני למדי. הכירו את Narrative Clip 2 שהוצגה ב-IFA 2015, מצלמה סופר זעירה ולבישה.

המצלמה שכבר הוכרזה מוקדם יותר השנה תושק בחודש אוקטובר הקרוב והיא מביאה מספר חידושים בהשוואה לדגם הקודם. תחילה היא מסוגלת לצלם וידאו באיכות 1080p לתוך אחסון פנימי (ולא רק סטילס), יש לה GPS וחיישן של 8 מגה פיקסל. היתרון הגדול שלה על פני מצלמות אחרות היא כי לא צריך להחזיק אותה – פשוט לחבר אותה לבגד או המכנס על ידי הקליפס שמאחור, הקשה בקדמתה והיא תתחיל לצלם.

למרות גודלה הקטן (3.6 על 3.6 ס”מ), היא מסוגלת לצלם וידאו במשך מספר שעות. המספר לא מדויק כי המפתחים עדיין לא סיימו את הבדיקות שלה, אבל הם מבטיחים כי היא תוכל לקליט מספיק זמן.

היא מתחברת לטלפון באמצעות WiFi ובלוטות’, יש גם דגם עם GPS, אפליקציה ומגוון של גאדג’טים המתחברים אליה. ניתן להעלות סרטונים ישירות לענן, כך שמקום אחסון המוגבל (8GB) הוא לא בעיה.

מחירה עומד על 199 דולר והיא נמכרת בהזמנה מוקדמת באתר היצרן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.