טלפון שבור

חברת Nanofixit פיתחה טכנולוגיית הגנה למסכים המתקדמת בעולם: נוזל של טיטניום וסיליקון שמתקשה תוך מספר דקות והופך לשכבת מגן ייחודית וקשיחה.

באמצעות ננו טכנולוגיה עושה שימוש בתערובת ייחודית המשלבת סיליקון אורגני עם חלקיקי טיטניום החודרים למשטח/ מסך הזכוכית ואוטמים את הזכוכית כך שהיא הופכת למגן החזק ביותר שקיים היום בשוק מבחינות רבות. מגן מסך של ננופיקיסט נותן הגנה של 90% פחות קרינה, מפחית שברים ,שריטות וטוב יותר מכל המגנים האחרים.

מנו מור, יבואן ומנכ"ל Nanofixit בישראל : "ננופיקסאיט טיטניום הוא מגן המסך הקשיח ביותר שהשוק מציע כעת בהשוואה למתחרים שמציעים מגני מסכים בשוק. אנו מאמינים כי הטכנולוגיה תשנה לגמרי את מה שהכרנו עד היום. בדור שצורך כל היום מסכים, אנו רוצים להגן על ילדינו עם כמה שפחות קרינה, דבר שהוכחנו בבדיקות מעבדה, עם כמה שפחות שברים ושריטות, ובסופו של דבר גם חיסכון בכסף. יש צורך בהחלפת המגן אחת לשנה, ולא מספר פעמים בשנה כפי שקורה לרוב בשימוש במגני מסך שמגיעים בצורת המדבקה/זכוכית".

לעומת מגנים מטכנולוגיית ה"ננו", מגני המסך הרגילים הקיימים בשוק כיום, עשויים פלסטיק וזכוכית, אינם מתמודדים היטב עם האתגרים של הזירה האלקטרונית המשתנה במהירות. כך לדוגמא מגני מסך, העשויים פלסטיק או זכוכית בעיקר אינם באמת מגנים משברים, יוצרים בועות, אינם סטריליים ,מעוותים את תצוגת הצבעים במסך וכן התגובה הבעייתית של המסך למגע, כאשר קיים על המכשיר מגן מסך פלסטיק או זכוכית.

קרא עוד:  איך זה Galaxy S4 עם אנדרואיד 9.0? עכשיו מתעדכן בזכות LineageOS

כל אחד מבין שברגע שמניחים מגן זכוכית על המסך זהו חומר זר שלא תוכנן להיות על הטלפון ולא נבדק על ידי שום גוף מוסמך (זה פשוט מגיע מסין במחירים נמוכים החל משקלים/דולרים בודדים) ללא אחריות.

למכשירים עם מסך קמור בסגנון Edge לא היה עד כה פתרון מבחינת מגן מסך )פלסטיק או זכוכית ( אשר יכול לתת מענה לכל המסך בשל צורתו הייחודית. המכשיר הנייד היקר והחכם שלנו עדיין צריך הגנה – גם בפני שבר וגם בפני שריטות !ואנחנו וילדנו צריכים הגנה מהקרינה הסלולארית שהטלפון הנייד שלנו פולט.

ניתן להזמין את המוצר באתר החברה ובקניונים ברחבי הארץ.

התמונה באדיבות Shutterstock