ציון דרך משמעותי רושם רום ה-CyanogenMod, שבפעם הראשונה מושק מכשיר עם רום עצמאי. Oppo N1 הושק אמש רשמית וזמין למכירה במחיר של $599 ישירות דרך אתר החברה.

Cyanogen ו-Oppo מייעדים את המכשיר לכלל השוק, ולמעשה את מכירת המכשיר הם מאפשרים לכל העולם (כולל ישראל) במהדורה מוגבלת הפועלת על מערכת ה-CM 10.2 אשר הותאמה במיוחד למכשיר יחד עם גישה מלאה ל-Google Play. בין התוספות של CM ניתן למצוא אפשרות לשלוט במהירות המעבד, להחליף ערכות נושא ולבצע התאמות רבות במערכת. החברה מבטיחה אף שדרוג צפוי גם לגרסת ה-CM11 המבוססת על האנדרואיד 4.4.

חומרת המכשיר כולל תצוגת  Full HD בגודל 5.9 אינצ'ים, ברזולוציה של 1920X1080 פיקסלים ובצפיפות של 377 PPI. בקירבו מצוי מעבד Snapdragon 600 מרובע ליבה, 1.7 ג'יגה הרץ ולצידו שוכן המאיץ הגרפי Adreno 320 וזיכרון RAM של 2GB. נפח האיחסון הפנימי ניתן לבחירה: 16 או 32 ג'יגה, אך לצערנו מבלי האפשרות להרחיבו. בחלקו העליון ממוקמת מצלמה מסתובבת 13 מגה פיקסל כך שניתן לצלם תמונות איכותיות גם בצילום עצמי.

המכשיר הושק כאמור באתר החברה במחיר של $599 לגרסת 16GB הכולל גם כיסוי מותאם ומספר מדבקות עם לוגו של CM כדי שתוכלו להשוויץ.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.