למרות שגוגל (Google) הכריזה על סיום ה”ניסוי” של משקפי גוגל, ה-Google Glass, ורבים חשבו שמדובר בכישלון חרוץ, זה וודאי לא אומר כי כאן זה מסתיים וכי מעבדות ה-Googel X עובדות על דגם חדש.

נתונים שעלו לרשות התקשורת האמריקאית (FCC) מציגים מידע על מכשיר חדש שקיבל את אישור הרשות העונה לשם קוד GG1, האם מדובר בשם קיצור ל-Google Glass? בנוסף נאמר כי המכשיר נושא עימו קישוריות אלחוטית המשלב Bluetooth LE, סוללה בלתי נשלפת ותקשורת WiFi 802.1ac. בעוד פרטים אלה לבדם לא ממש מסגירים כי אכן מדובר במשקפיים החכמים של גוגל, הנקודה כי האישור לא יודפס על המוצר אלא יוצג כחלק ממשק המשתמש במראה הדומה לדגם הקודם של המשקפיים. כלומר באופן וודאי מדובר בטלפון או מוצר לביש כלשהו.

אמנם השמועות לא מספקות הוכחה חד משמעית על כך שמדובר בדור הבא של המשקפיים החכמים של גוגל, אבל ללא ספק גוגל עובדת במרץ לקראת השקתם הצפויה כך נראה, שתתרחש במהלך השנה. האם גם הפעם אלו יתומחרו במחיר גבוה ובהיצע מוגבל מאוד? אנחנו מאוד מקווים שלא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.