קשה לומר כי מכשיר ה-Nokia 700 שהוכרז יחד עם גרסת ה-Belle של סימביאן, הוא מכישר הדגל של הסדרה החדשה. אמנם יש לו חומרה חזקה (יחסית לנוקיה) וכמובן מערכת מדונדשת ומבריקה מכל החידושים שבה, אך עדיין הוא לא נראה כמכשיר יוקרתי המוביל את סדרת המכשירים.

והנה, בתערוכת IFA שמתקיימת בימים אלה, נצפה מכשיר לא מזוהה של נוקיה. לא פיזית, אלא בסרטון פרומו של נוקיה שהיה קיים בתוך מכשיר Nokia 700 שהוצג בתערוכה. החשיפה הזו התרחשה בטעות כאשר אתר טכנולוגיה מיוון צילם בסקירת וידאו קצרה את ה-Nokia 700 וכאשר הפעיל סרטון וידאו שבמכשיר, צץ לפתע מכשיר מסתורי אחר שאינו מוכר לנו (דקה 2:20). נראה שהכתב כלל לא שם לב לתגלית, ובינתיים אתרי הטכנולוגיה בעולם חוגגים על החשיפה המעניינת.

המכשיר, כך מעריכים, הוא ממשיכו של ה-N8, והדיווחים אומרים כי הוא ייקרא Nokia 800 או Nokia 801 כאשר הוא ירוץ על מערכת הסימביאן בלה. קשה לומר האם מה שאנחנו רואים בוידאו הוא מכשיר אמיתי, אך עיצובית הוא נראה טוב יותר מהמכשירים האחרונים של נוקיה והסבירות גבוהה לכך שהחברה תרצה להשיק מכשיר שכזה בתקופה הקרובה. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.