תמונת קונספט של ה-HTC M8

מבחן ביצועים של מכשיר מבית HTC שטרם הוכרז הגיע להישג מרשים ומכובד של 36,000 נקודות באפליקציית AnTuTu, ציון המביס כמעט כל ספינת דגל הקיימת כיום, של מרבית יצרניות הסלולר המובילות. האם אנו מסתכלים על מבחן הביצועים הראשון של ה-HTC M8?

תמונת קונספט של ה-HTC M8

כזכור, ה-HTC M8, הינו שם קוד פנימי עבור יורשו של החברה ל-M7, כלומר ל-HTC One. מבחן זה בעצם מאשר שה-M8 הינו מכשיר דגל לשנת 2014 שעל פי השמועות הוא יגיע עם מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוציית Full HD לפחות, מצלמת UltraPixel חדשה, סט שבבים Snapdragon 800 של חברת Qualcomm, זיכרון RAM בנפח 3GB וקו עיצובי דומה לעיצובו של ה-One. מהסתכלות רחבה על תוצאות מבחן הביצועים, ניתן להסיק כי ככל הנראה HTC תשתמש דווקא ב-Snapdragon 805, הגרסה המשודרגת לסט השבבים העוצמתי. גרסה זו מביאה עימה ניהול זיכרון חכם יותר, מהירות GPU גבוהה יותר ומהירות CPU משופרת (2.5GHz לכל ליבה).

יתרה מכך, הדיווחים מספרים כי ה-M8 יגיע עם גרסת אנדרואיד 4.4 KitKat היישר מהקופסה ויהיה מכשירה הראשון של HTC שיגיע עם ממשק הסנס בגרסתו השישית. המכשיר יושק ככל הנראה בתחילת 2014, אולי כמו בשנה שעברה, במהלך תערוכת ה-MWC בברצלונה בסוף פברואר.