בדרך כלל כשמכשירים סלולריים נחשפים באינטרנט, אנחנו זוכים לקבל את תמונות שלהם ביחד עם שמם, אך הפעם אנחנו חסרי מזל. מכשיר עב"ם של HTC דלף לאינטרנט, ועל פי המפרט שלו, עושה רושם שהוא הולך להיות מכשיר ברמה של HTC Evo, HTC HD2 ודומיהם, ועיצובו נראה מרשים ביותר.

על פי המדליף, המכשיר כולל מסך מגע בגודל של 4.3 אינץ', כאשר לא ידוע על הרזולוציה שלו, אך ניתן להסיק שסוגו הוא Super LCD. אם חשבתם שנקבל גם פרטים על סוג המעבד וה-RAM שלו, אז גם זאת לא זכינו לקבל ואפשר לומר שאנחנו טיפה מאוכזבים, כי המצלמה נותנת לנו טעם של עוד. למכשיר הלא מזוהה יש מצלמת 8 מגה-פיקסל שמגיעה ביחד עם פלאש LED כפול שישמש לכם כפלאש/תאורת וידאו, כמו כן המכשיר מגיע עם רגלית אחורית (Kickstand), כך שייתכן שאולי אנחנו נזכה לראות מקודדי Dvix במכשיר. המדליף גם אומר שלמכשיר יש כניסת אוזניות של 3.5 מ"מ ומצלמה קדמית, וצפוי להגיע לרשת Verizon האמריקאית, שכידוע, כל המכשירים שלה נבנו במיוחד לצרכים שלה, והם אינם מכילים מצלמה קדמית. מהפכה ברשת האמריקאית הפופלרית?! עושה רושם שכן. מבחינת מערכת ההפעלה, ככל הנראה כמעט בוודאות מדובר ב-Android, בואו נקווה ש-2.2.

כרגע לא ידועים פרטים נוספים על המכשיר הלא מזוהה, אך ניתן להסיק שזה הולך להיות מכשיר שישפיע על השוק בארה"ב באופן רציני. גרסה דומה של מכשיר זה לשאר העולם (או במילים אחרות: HTC Desire HD) כנראה שנקבל ב-15.9, בכנס הקרוב של HTC, שם היא בטוח תכריז על משהו מפציץ. (מקור)

עדכון: האם זהו HTC Incredible HD?