יצאתם מהבית עם 100 אחוז סוללה ולפתע גיליתם כי אתם על 5 אחוז והמטען הפסיק לפעול? התכוונתם להעביר חומר למחשב ולפתע הכבל נקרע? TGspot בשיתוף סיטי-סל והמותג Energy Boost מחלקים לכם פרסים.

—– התחרות הסתיימה! התגובות הזוכות הן של: אוראל, אלון, תמוז (Tamuz), אלכס (Alex), יואב, שילה (קוראים אותי), טלאור, אייל, יוליאן (Anna). תודה לכל המשתתפים! —-

כמשתמשי סלולר וותיקים וודאי חלקכם נתקל בלא מעט סיטואציות עם מטענים שונים. ספרו לנו כאן בתגובות מטה, על מקרה מוזר/משוגע/משעשע בו נתקעתם בלי מטען או כבל: בין אם זה במצב חירום, או עזרה לחבר, אולי כבל שנקרע או חלילה מטען שהתפוצץ וגרם נזק למכשיר. 10 הסיפורים הטובים ביותר שיבחרו על ידי צוות השופטים שלנו, ייזכו את כותביהם במטען איכותי או כבל של Energy Boost לפי בחירתם.

סיטי-סל משווקת את מגוון מוצרי Energy Boost הכולל מטען לבית (1A) ומטען מהיר (2A) עם חיבור Lightning דו-צידי, מטען מהיר לרכב בכבל ישיר עם חיבור USB נוסף המאפשר להטעין במקביל כל מוצר אחר, כבל Lightning להטענה או העברת נתונים למחשב וכן מטען קיר מהיר (2A) המותאם למכשירי אנדרואיד בחיבור microUSB. כל המטענים בעלי חיבור של כבל יצוק המונע את קריעת הכבל גם בשימוש מוגבר, בעלי 24 חודשי אחריות המכסה כל נזק אלקטרוני וכאמור גם אישור MFI הרשמי המאשר כי המוצרים מותאמים לשימוש במכשירי אפל, שניתן לראשונה לחברה ישראלית. את המוצרים ניתן להשיג בחנויות הסלולר המובחרות במחירים הנעים בין 119 ל-139 שקל עבור המטענים למכשירי האייפון ובין 79 ל-99 שקל לכבל ולמטען ה-microUSB למכשירי האנדרואיד. אתם מוזמים לקרוא את הסקירה.

קרא עוד:  מתעדכנים גם בטלגרם בכתבות האחרונות

תנאי השתתפות:

1. יש לכתוב את הסיפור במנוע התגובות שבתחתית עמוד זה

2. כל משתתף רשאי להעלות סיפור אחד בלבד

3. חובה לכתוב את כתובת המייל בשדה המיועד (לא מפורסם)

4. הסיפור צריך לשקף מקרה הקשור להטענה או כבל

5. סיום התחרות – 18.4.2015 בשעה 22:00

6. בהשתתפותכם הנכם מאשרים את תנאי התקנון