גרסת האובונטו (Ubuntu) של ה-MX4 של מייזו (Meizu) הגיעה למכירה גם באירופה, כחודש לאחר שהושקה בסין בידי קנוניקל (Canonical), החברה המסחרית שעומדת מאחורי הפצת הלינוקס (Linux). עם זאת, מי שרוצה לרכוש את המכשיר, ששמו המלא הוא Meizu MX4 Ubuntu Exidion, אינו יכול לעשות זאת ישירות: יש צורך בהזמנה. אבל גם את ההזמנה לא מקבלים כל כך בקלות: כדי לקבל אותה צריך לשחק מעין משחק בו מחפשים בדף האינטרנט נקודות על רקע של אוריגמי, בתקווה שלחיצה על אחת מהן תוביל להזמנה ולא לעובדה מיותרת כזו או אחרת. לכל משתמש יש שלוש ניסיונות, פעם אחת ביום.

כפי שדיווחנו לפני כחודש מדובר למעשה במכשיר MX4 שמריץ את אובונטו במקום אנדרואיד, וזה בדיוק כמו במקרה של שני הטלפונים הראשונים שהושקו עם אובונטו: ה-Aquaris E4.5 וה-Aquaris E5 של BQ הספרדית.

מכיוון שכך למעשה מדובר, כאמור, באותו MX: מסך 5.36 אינץ' ברזולוציה של 1920×1152 פיקסלים, שבב MT6595 של מדיה-טק (MediaTek), עם ארבע ליבות Cortex-A17 וארבע ליבות Cortex-A7, כלומר 32 ביט, תמיכה ב-LTE, נפח של 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון שאינם ניתנים להרחבה, סוללת 3,100 מילי-אמפר/שעה, מצלמת 20.7 מגה-פיקסלים מאחור וצלמת 2 מגה-פיקסלים מקדימה.

המחיר? 299 אירו שהם כ-335 דולרים.

כדי לקבל עוד מידע לחצו כאן או כאן. בשני המקרים תמצאו את ההפניה להגרלה.

כמו כן יש לציין שעל פי התנאים אם מקבלים הזמנה צריכים לאזר אותה תוך 72 שעות, ואם מבצעים את ההזמנה, צריך לשלם תוך 72 שעות נוספות. אחרת ההזמנה בטלה.