מכשיר הדגל של HTC לשנת 2013, ה-HTC One®, זכה אמש ב-Global Mobile Award לסמארטפון הטוב ביותר בעולם, ובכך חיזק עוד את מנהיגותה של החברה בעיצוב וחדשנות ללא מתחרים.

חבר שופטים של 175 מומחים בלתי תלויים מהתעשייה, לרבות קהילות המדיה והאנליסטים, הכריע בין המתמודדים. הפרס הוענק לסמארטפון אשר השופטים סברו שהוא הטוב ביותר באופן מוחלט בתעשייה.

שנה מאז השקתו בפברואר בשנה שעברה, ה-HTC One ניצב עדיין בחזית תעשיית המובייל ומציב את הרף עם חידושים כגון HTC BlinkFeed™, HTC BoomSound™, מצלמת UltraPixel וגוף אלומיניום הדק ביותר, שכולם חוללו מהפכה בחוויית השימוש של צרכנים ברחבי העולם.

פיטר צ'ו, מנכ"ל HTC, אמר עם קבלת הפרס, "אנו גאים עד מאוד שה-HTC One ממשיך לזכות בהכרה כסמרטפון שמשנה את כללי המשחק עם העיצוב החלק, איכות השמע המעולה והפונקציונליות המרשימה. זכייתו של ה-HTC One בפרס בינלאומי נוסף מוכיחה כי ההתקן לוקח את החוויה הניידת לרמה חדשה ומבדל את ה-HTC One מהמתחרים. אנו מצפים להמשיך את ההצלחה עם חידושים מדהימים נוספים המתוכננים לחודשים הבאים." ה-HTC One כבר זכה בעבר ב-Global Mobile Award ל"מכשיר הטלפון הנייד, ההתקן או הטבלט החדש הטוב ביותר" ב-MWC 2013.

*הודעה לעיתונות- פורסמה כלשונה


-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.