לנובו Lenovo logo

ThinkPad X1 Extreme נחשב לאחד המחשבים הטובים ביותר שהשיקה לנובו (Lenovo) לשוק העסקי. כזכור מדובר במחשב שזהה ל-X1 Carbon עטור השבחים עם מסך 15.6 אינץ', אך להבדיל כזה שמציע רזולוציית 4K וכרטיס תצוגה עצמאי של NVIDIA. ועכשיו מגיע הדור השני.

החברה הכריזה בכנס השנתי לשותפים העסקיים שלה, שמכונה הפעם Transform 3.0 at Accelerate, על ThinkPad X1 Extreme Gen 2 שמביא לא מעט שדרוגים – הבולט ביניהם הוא אפשרות לבחור מסך מגע המבוסס על טכנולוגיית OLED, ועדיין ברזולוציית 4K.

Image result for ThinkPad X1 Extreme Gen 2

אבל השדרוגים לא מסתיימים בכך. ממש לא. כשהמחשב יגיע לשוק ביולי הוא יציע מעבדים מהדור התשיעי של מעבדי ה-Core של אינטל (Intel) כולל ועד Core i9 או במילים אחרות: 8 ליבות פיזיות ו-16 לוגיות בתוך מחשב ניייד. גם כרטיס התצוגה שודרג, ובמקום GeForce GTX 1050 ששולב במחשב הקודם, יגיע Gen 2 עם הכרטיס החדש יחסית GeForce GTX 1650 של NVIDIA. עם זאת, וכמו קודמו, הוא יהיה בתצורת Max-Q כדי לחסוך קצת חשמל וחום. לנובו גם אמרה שהיא תציגה נפח אחסון מוכפל שיכול להגיע עד 4 טרה-בייט.

כאמור המחשב אמור להגיע לשוק ביולי במחיר התחלתי של 1,499 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.