לפני כמעט שנתיים, בהשקה של גרסת האנדרואיד Android 4.2 Jellybean, גוגל (Google) הוסיפה תוספת חשוב ושימושית למערכת: תמיכה בריבוי משתמשים.

תוספת זו מאפשרת להתחבר עם מספר חשבונות גוגל על מכשיר אנדרואיד בודד בו זמנית ולעבור בין המשתמשים במערכת. פיצ'ר זה התקבל באהבה על ידי חובבי האנדרואיד שהיו זקוקים לו, במיוחד בעת השימוש במכשירי הטאבלטים השונים שלעיתים חולקים מספר משתמשים יחדיו. ואולם, גוגל הפקירה דווקא רבים, למעשה מעל מיליארד משתמשים בעלי הטלפונים הניידים.

אם לשפוט לפי התמונה הלקוחה מגרסת ההדגמה של Android L, נראה שההמתנה נגמרה והחל מגרסת האנדרואיד הבאה משתמשי הטלפונים השונים ייהנו גם הם מהאפשרות הזו. ניתן לראות כי כאשר מוסיפים חשבון גוגל המערכת שואלת מהו השימוש בחשבון זה, האם מדובר בחשבון משתמש שלו יהיו האפליקציות המיועדות עבורו או חשבון מוגבל. כך ניתן יהיה לנהל מספר משתמשים במכשיר הנייד כשלכל אחד את ההגדרות האישיות והאפליקציות שלו.

האפשרות החדשה תגיע ביחד עם Android L בסתיו הקרוב, כשעד אז נקבל פרטים נוספים על יכולות המערכת החדשה וכמובן מספרה הרשמי, כשהשמועות מדברות גם על הגעתו של ה-Nexus 6 שיושק במקביל.