חברת Mugen מהונג-קונג, יצרנית מוכרת בתחום הסוללות למכשירים ניידים ומחשבים הציגה סוללה אימתנית למכשיר הגלקסי נוט 2. החברה השיקה את ה-Mugen HLI-N7100XL, סוללה בעלת הספק של 6,400 מילי-אמפר אשר יותר מכפולה מסוללת הנוט 2 המקורי. בחברה אומרים כי היא אכן מסוגלת לספק גם פי 2 זמני למכשיר הנוט אשר גם ככה מגיע עם סוללת 3,100 מילי-אמפר הנחשבת לחזקה יחסית בתחום.

הסוללה מגיעה עם כיסוי ייעודי המחליף את הכיסוי המקורי של הנוט וכולל גם רגלית (Kick stand) להצבה אנכית את המכשיר השימושי במיוחד בעת צפייה בוידאו ואינה מפריעה לתקשורת ה-NFC שבמכשיר, אך כן תוסיף מספר מ”מ לא קטן לעוביו. אם נתבונן לרגע בנתוני הסוללה המוצהרים כיום, הנוט 2 מספר 16 שעות שיחה ו-890 שעות המתנה, כך שעם הסוללה הזו נקבל מספר כפול המקביל לזה הקיים ב-RAZR MAXX HD.

מחירה של הסוללה עומד על $98.95 יחד עם כיסוי לבן או אפור לבחירה וזמינה לרכישה ישירות באתר החברה השולחת גם לישראל ללא תשלום נוסף. אגב, Mugen גם מציעה סוללה מורחבת וכפולה 4600 מילי-אמפר למכשיר האס 3 ולמכשירים נוספים, כך שמומלץ לסייר באתר אם אתם צמאים לעוד זמן שימוש עם מכשירכם לפני שאתם נאלצים לחפש את שקע הקרוב.

>> הישג לסמסונג: 5 מיליון יחידות נוט 2 נמכרו
>> במבחן הסוללה: Droid RAZR MAXX HD מוביל על כולם