רבים מהמשתמשים עדיין לא חובבים את מסכי הענק של הטלפונים החכמים ומיזם ישראל חדש מאמין שהוא יכול לפתור לכם את הבעיה – ובזול. החברה העלתה לאחרונה פרויקט מימון המונים למכשיר חדש בשם MU, שתוכנן ועוצב על ידה, ואם אכן ייצא לפועל יושק רשמית בחודש יוני הקרוב. יתרונו הבולט של המכשיר הוא הגודל הקומפקטי שלו, שאמור להיות קל במיוחד לנשיאה ולסחיבה בכיס. יחד עם זאת, המסך הקטן לא מתפשר על האיכות.

מדובר על מכשיר, קונספט לעת עתה, הדומה בגודלו למכשירי האייפון 4 וה-4s, אך בעוד שהם הגיעו עם מסך 3.5 אינץ' ברזולוציה נמוכה, ה-MU מנצל את כל רוחב השוליים ומציג מסך 4 אינץ' באיכות 720p על גבי אותו פאנל. המכשיר החדש יבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד 5.1 עם הבטחת שדרוג ל-6.

ה-Mu Red יכלול שבב 6734 שלמדיה טק 64 ביט 1.3GHz, שני ג'יגה-בייט של RAM, נפח אחסון של 8 ג'יגה-בייט עם אפשרות הרחבה, מצלמה אחורית של 8 מגה פיקסל וקדמית של 2 מגה פיקסל, סוללת 1,800 מיליאמפר, תמיכה בדור 4, ויהיה זמין בצבעי אדום, אפור ולבן.

לעומתו, MU Blue יכיל שבב 6753 מדיה-טק 1.5GHz מתומן ליבות, שלוש ג'יגה-בייט של RAM, נפח אחסון של 16 ג'יגה-בייט עם אופציית הרחבה, צלמה אחורית של 13 מגה פיקסל וקדמית של 5 מגה פיקסל, סוללת 1,800 מיליאמפר, תמיכה בדור 4, ויהיה זמין באותם הצבעים.

הקמפיין מקווה לגייס 400 אלף דולר עד סוף ינואר כדי להתחיל לייצר את המכשירים, כאשר מי שיתרום לקמפיין וירכוש אותם כבר עכשיו ייהנה ממחירים מוזלים – 199 דולר עבור דגם ה-Red ו-299 דולר עבור ה-Blue. בנוסף תציע החברה אחריות בינלאומית של 12 חודשים לתיקונים, והחזר כספי מלא עבור ביטול העסקה במשך 14 הימים הראשונים.