מחשבים למשחקים, במיוחד ניידים, בדרך כלל לא זוכים לעיצוב שמקפיד על משקלם ומידות הגוף שלהם. לפעמים אפילו להפך, ובכוונת מעצב תחילה. עיצובים בסגנון של אולטרה-בוק? לא עבור מחשב משחקים רציני. אבל ב-msi החליטו לעשות מעשה והחברה חשפה שני מחשבים חדשים שאמנם מיועדים למשחקים, אבל בהחלט גם מכוונים לכיוון הניידות, לפחות בהיבט הפיזי של המילה.

מדובר בשני מחשבים בסדרת ה-Stealh PRo, האחד בשם GS63VR, שמצויד במסך בגודל של 15.6 אינץ', והשני GS73VR עם מסך 17 אינץ'. עוביים ומשקלם של הצמד החדש הוא 17.7 מ"מ ו-1.89 ק"ג, ו-19.6 מ"מ ו-2.43 ק"ג. לפני החברה מדובר בשני מחשבי המשחקים הניידים הדקים ביותר כיום בשוק.

אבל הדקיקות לא באה על חשבון ביצועים. שני המחשבים מציעים מסך רגיל ברזולוציית FHD ובקצב רענון של 120 הרץ וזמן תגובה של 3 אלפיות השנייה, או לחלופין מסך IPS ברזולוציית 4K. שניהם גם מבוססים על מעבדי Core i7 מהדור השביעי של מעבדי ה-Core של אינטל (Intel) שמלווים בעד 32 ג'יגה-בייט זיכרון מסוג DDR4-2400, ובשילובים שונים של כונן HDD + כונן SSD בחיבור M.2 בערוץ PCIe 3. מבחינת כרטיס גרפי מדובר ב-GeForce GTX 1070 Max-Q עם 8 ג'יגה-בייט זיכרון GDDR5.

יש גם מקלדת מכנית עם צבעי רקע, יציאת Thunderbolt 3 אחת לצד 3 יציאות USB 3.0, וגם יציאת HDMI בגרסת 2.0 ויציאת miniDisplyPort בגרסת 1.2.

החברה לא פרסמה עדיין מועדי השקה ומחירים, אבל אפשר למצוא פירוט מלא בפוסט שפרסמה בבלוג הרשמי שלה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.